Strange Love

ББ-крем Missha M Perfect Cover BB Cream: Краса ціною здоров'я шкіри

ББ-крем Missha M Perfect Cover BB Cream: Краса ціною здоров'я шкіри
ББ-крем Missha M Perfect Cover BB Cream: Краса ціною здоров'я шкіри
ББ-крем Missha M Perfect Cover BB Cream: Краса ціною здоров'я шкіри

ББ-крем Missha M Perfect Cover BB Cream EX SPF42/PA+++ - один з найпопулярніших ББ-кремів у світі. Він має хороше покриття, легку текстуру та доступну ціну. Однак, на мою думку, цей ББ-крем має низку негативних аспектів, які роблять його непридатним для тривалого використання.


Почати хочу з плюсів, адже їх справді багато:

⚫Хороше покриття. ББ-крем добре маскує недосконалості шкіри, такі як пігментні плями, прищики та чорні точки.

⚫Легка текстура. ББ-крем не відчувається на шкірі і не створює відчуття маски, дарує гарний вологий фініш.

⚫Доступна ціна. ББ-крем має досить демократичну ціну, що робить його доступним для широкого кола споживачів.

⚫Відтінки підлаштовуються під шкіру. Це справді наче магія, але це так.

Додаю порівняння відтінків:

  • Purito BB Cream 15,
  • Purito BB Cream 23,
  • Missha BB 21,
  • Missha BB 23,
  • Enough Collagen 21,
  • Enough Collagen 13.

Я була серед тих, хто хвалив цей засіб, хоч ще тоді усвідомлювала всі приховані небезпеки. Кількамісячний досвід використання показав, що засіб справді погано впливає на ремісію схильної до акне шкіри!


Його головна проблема - це здатність закупорювати пори. ББ-крем містить багато олій та силіконів, які можуть забивати пори, особливо якщо у вас проблемна шкіра. Це може призвести до виникнення прищів, чорних цяток та інших проблем з шкірою.


Я побачила чіткий взаємозв'язок між Missha M Perfect Cover BB Cream та виникненням прищів, коли чи не після кожної зйомки губних свотчів у мене з'являлися болючі дрібні прищики на навколо рота. І відбувалося це саме тоді, коли я 2-3 дні підряд тонувала губи для зйомки саме за допомогою Missha M Perfect Cover BB Cream. Інші тональні не давали такого ефекту.


На основі свого досвіду я б не рекомендувала цей ББ-крем для тривалого використання. Якщо у вас проблемна шкіра, то цей ББ-крем може викликати серйозні загострення.


Якщо ви все ж вирішили спробувати цей ББ-крем, то будьте обережні і обов'язково спостерігайте за реакцією своєї шкіри. Я ж для себе вирішила, що більше не повернуся до Missha M Perfect Cover BB Cream.

Натомість обираю Purito Cica Clearing BB cream.