Ulia Berna

Яскраві та насичені рідкі помади +свотчі

Яскраві та насичені рідкі помади +свотчі

Яскраві та насичені кольори рідких помад для мене це точно не про повсякденний макіяж, але ж інколи хочеться розбавити мейк, тому ділюсь враженнями.

Maybelline SuperStay Vinil Ink Liquid Lipstick - неймовірно стійка, особливо 50 номер. Так просто з губ вона не піде, інтенсивність, так, зменшиться.

Ця помада це щось середнє між матовою та глянцевою.

Якщо є схильність до сухості губ, краще зволожити перед нанесенням гігієнічною помадою ( я завжди так роблю).

Ще подобається наносити саме 10 та 20 номери пальцем, штампуючими рухами (таким чином зменшується інтенсивність і виходить ефект "зацілованих вус").

З 50 цей варіант не підходить.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL 15 номер. Колір, консистенція все прекрасне в цій рідкій матовій помаді. Але дружби в мене з нею не вийшло. Через деякий час вона жахливо скочується і сходить з вус не рівномірно.

Хто любить матові помади можливо вона підійде, спочатку коли її наносиш, вона немов оксамит.

Colour Intense Pastel Gloss 04 номер. Приємна на губах. Фініш глянцевий. Колір коричневий. Стійкість середня або до першого перекусу. Не погана помада за бюджетні кошти.

Яскраві та насичені рідкі помади +свотчі
Яскраві та насичені рідкі помади +свотчі