Oli Seagull

Бюджетна та якісна міцелярна вода Simple Kind to Skin Micellar Water

Бюджетна та якісна міцелярна вода Simple Kind to Skin Micellar Water

Попередня моя водичка жовта Garnier майже закінчилась, залишила трохи, щоб зробити порівняння.

В цей раз взяла спробувати Simple Kind to Skin Micellar Water.

Виробник заявляє, що підходить вона для всіх типів шкіри, та дівчата у відгуках пишуть, що саме ця краще для нормальної чи комбі шкіри. Для сухої є її сестра з блакитною етикеткою.

Так як будь-яку міцелярку я не залишаю на шкірі не змиваючи, для мене цей пункт не важливий, адже головне, щоб нормально змивала макіяж.

Бюджетна та якісна міцелярна вода Simple Kind to Skin Micellar Water

Пляшка з переробленого пластику, вона дуже м'яка, можна легко стиснути руками.

Дозатор типовий. Рідини за раз виливається багато, то треба обережніше, щоб не текло по локтях)

Склад доволі безпечний, порівняно з іншими продуктами в цій категорії. Немає консервантів та різкої віддушки. Я б сказала, вона взагалі ні чим не пахне.

Є класні компоненти, такі як ніацинамід, віт С, B3.

Це для тих, хто любить залишити міцелярну воду на обличчі)

До речі, виробник зазначає, що цю воду можна використовувати як базу під макіяж, що вона зволожує та забезпечує рівний тон обличчя. Я вперше чую про таке застосування міцелярної води 😅

На руці нанесла все що потрапило на око. Матова стійка помада, стійкий каял, підводку олівець, рідку підводу.

На першому фото я приклала просоченні спонжі на декілька секунд і зробила один рух спонжем- як на мене стерли вони +- однаково. На другому фото я вже почала терти і результат такий самий.

Ще трохи рухів і рука чиста! А якщо спонжи потримати довше, то буде ще простіше і рука не буде рожева, але я хотіла показати саме в короткотривалій дії без замочування)

Обидві міцелярки показали однаковий результат.

Не стійку туш Simple знімає чудово. А стійкої в мене немає)

Очі не пече, комфортна!

Саме за складом все ж таки трохи виграє Simple.

Також вона бюджетніша за той же об'єм продукту.

Я залишилась дуже задоволеною цією міцелярною водичкою!