Катерина Б

Неоднозначний крем під макіяж Lirene

Неоднозначний крем під макіяж Lirene

Придбала цей крем близько пів року назад, не читаючи відгуки та не маючи очікувань. Ціна була дуже бюджетна, а коробочка дуже приваблива, ще з ароматом персика 🍑

Хоча я не фанатка запахів у доглядовій косметиці та чомусь вирішила спробувати.

Склад прочитала вже вдома і дуже здивувалась, бо там цілий список цікавих активів та доглядових масел. Нижче прикріплю скрін з сайту перевірки складу. На мою думку, склад більше схожий на доглядовий крем, ніж на базу під макіяж.

Сам засіб має легкий шимер, який на шкірі ледь помітний.

На сайті одні пишуть, що блискіток немає, інші пишуть, що блискітки величезні 🤩, знизу прикріплю фото в макро режимі аби ви точно сказали, які вони 😁

Як звичайний крем під макіяж, він лишає липкість, котра зникає після нанесення тональної основи, а сама тоналка тримається краще, не скатується та не окислюється.

Запах просто супер, солодкий, але не нав'язливий, не хімічний, не приторний.

Консистенція досить рідка, як у денного крему, легко розподіляється, лишаючи відчуття зволоження.

У мене комбінована шкіра, зимою інколи виникає лущення в Т-зоні, особливо на крилах носа, а цей кремчик магічно стирає усі дефекти і можна не боятися, що тоналка їх підкреслить.

Інколи використовую крем на верхніх повіках під тіні, але тут потрібно бути обережною і зачекати повного поглинання крему аби тіні не лягли плямами.

Мені цей кремчик дуже сподобався, хоча, можливо я б його не придбала, якби попередньо почитала відгуки 😅

Чи купуєте ви неоднозначні продукти, чи більш покладаєтесь на хороші відгуки?

Неоднозначний крем під макіяж Lirene
Неоднозначний крем під макіяж Lirene
Неоднозначний крем під макіяж Lirene