Yana Osyka

MAC Cosmetics Powder Kiss Lipstick 315 Lasting Passion, 303 Style Shocked, 316 Devoted To Chili

MAC Cosmetics Powder Kiss Lipstick 315 Lasting Passion, 303 Style Shocked, 316 Devoted To Chili
MAC Cosmetics Powder Kiss Lipstick 315 Lasting Passion, 303 Style Shocked, 316 Devoted To Chili
MAC Cosmetics Powder Kiss Lipstick 315 Lasting Passion, 303 Style Shocked, 316 Devoted To Chili
MAC Cosmetics Powder Kiss Lipstick 315 Lasting Passion, 303 Style Shocked, 316 Devoted To Chili
MAC Cosmetics Powder Kiss Lipstick 315 Lasting Passion, 303 Style Shocked, 316 Devoted To Chili
  • Помади мають солодкуватий присмак. Він одразу відчувається як фарбуєш губи. Раніше пахли квітковим ароматом, зараз просто запах помади.
  • Перед нанесенням бажано добре зволожити вуста, адже продукт може трохи підсушити. Ще одна цікавість: якщо бажаєте отримати яскравий колір, помаду потрібно нашарувати. При першому нанесенні ви отримаєте легкий відтінок. Мені до вподоби ця варіативність.
  • Фініш тут матовий, трохи вельветовий. Носиться довго, поправляю після 4-5 годин. Для помади в пулі це непоганий результат.

316 Devoted To Chili - найбільш носибельна помада з набору. Це теракот, більше в червону пожовклу сторону. Трохи жовтить зуби. Це мінус, але в іншому все добре. Я люблю такі кольори на холодну пору року. Ця помада вдало підкреслює насичені винно-рожеві та бургунді-помаранчеві тіні.

303 Style Shocked - неонова помаранчева помада. Звучить страшно, на ділі не все так погано. В мене є веселий помаранчевий літній костюм і з цією помадою це така пушка. Фарбую нюд на очах, додаю холодний шимер і яскраві губи. З моєю смуглявою шкірою це таке вау. Мені дуже до вподоби.

315 Lasting Passion - неоновий червоний з рожевим підтоном. Довго не могла придумати олівець під цей колір, але влітку отримала варіант від ColourPop у відтінку Hoopty і все склалось. Він додає красивого бургунді контуру і помада виглядає акуратно. Бо самостійно видається дешевою варіацією підробних помад з ринку. Також беру її влітку. Вона надто яскрава для осені та зими.

Загалом знайомство з формулою Powder Kiss склалось добре. Мені сподобались помади, хоч і кольори досить специфічні та незвичні.