Свідома клієнтка

Фарбування брів хною

Фарбування брів хною

Я використовую хну українського виробника Grand Henna, в мене є світло-коричнева хна та графіт. Я фарбую брови у два етапи, спершу світло-коричневою, а потім графітовою хною, тому що світло-коричнева сама по собі трохи рижить, а графітова сама по собі надто сіра для мене. До того ж світло-коричнева переноситься моєю шкірою нормально, а графітова трохи підпікає (один бог знає, що насправді входить в її склад), її я тримаю менше і тому я їх не змішую. Як бачите, упаковки однакові за розміром, хоча одна 30 грам, а друга 15, розрізняються вони вмістом, в одній тільки один пакетик з хною, в другій два, також в наборі є кокосова олія, яку я ніколи не використовувала. Перед фарбуванням я добре змащую шкіру кремом і даю йому всотатись, тому що я не зацікавлена у профарбовуванні шкіри, таким чином шкіра профарбовується зовсім трішечки й за пару вмиванням цей ефект сходить, сама хна тримається довго на волосках. Мені подобається, що її неможливо перетримати, скільки б я її не тримала, я не отримую ефект чорних брів як то в мене було з хною від Mayur, але я використовую потішну піпетку від Mayur, щоб додавати воду у хну, яку я колись купила за 8 гривень і вона в мене вже декілька років. За інструкцією в цю хну потрібно додати воду і дати їй настоятись хвилин 3-5, а потім вже фарбувати. Спершу я сумнівалась, що хна буде фарбувати, коли вихолоне, але все нормально, береться гарно. Волоски стають трішки сухішими після фарбування, можна було б застосовувати ту олію, що в комплекті, але я не дуже люблю чисті олії в догляді, тому щедро мащу брови кремом в перші дні після фарбування, в ньому теж є олії.

Доповнюю відгук 28 січня 2024:

На цей раз я поміняла послідовність і вчора пофарбувала брови хною графіт, витримавши її не менше 15 хвилин. Я вже й забула яка вона сіра! Як простий олівець! Довелось сьогодні фарбувати поверх світло-коричневою, я отримала холодний каштан від цієї комбінації як зазвичай. Мені цікаво, чи буде хна від зміни послідовності змиватись по іншому, зараз, коли після попереднього фарбування пройшло більше місяця, вона почала вимиватись в рудий підтон.