wowmom

Для тих, хто боїться переборщити з рум'янами, та хоче додати свіжості обличчю

Для тих, хто боїться переборщити з рум'янами, та хоче додати свіжості обличчю

Привіт, красуні!

Ви зі мною погодитеся, що найхайповішими рум'янами в цьому році, стали сухі рум'яна від Lamel.

Дійсно, вони стали хітом, адже бренд випустив цікаві яскраві віддінки, які ми раніше ніколи не бачили в масс-маркеті. Та є один нюанс, з яким не кожен може впоратися - це шалена пігментація. З ними потрібно працювати дуже обережно, адже береборщити з Lamel Blush просто раз плюнути.

Тому я сьогодні хочу вам показати ще одні класні рум'яна, які мають освіжаючий красивий віддінок, адекватну пігментацію, і з ними справиться будь-який користувач - це рум'яна Maybelline Fit Me Blush у віддінку 30 Rose.

Для тих, хто боїться переборщити з рум'янами, та хоче додати свіжості обличчю

Це ніжно рожевий прохолодний віддінок, з маленькими золотистими блискітками, яких взагалі не видно на обличчі, тому можете не переживати, що будете сяяти, як новорічна ялинка.

Рум'яна насправді трохи схожі на легендарні Nars Orgazm за настроєм, але Nars - дають сатиновий фініш, в той час, як Maybelline майже матові.

Наносяться рум'яна без проблем будь-якими пензлями. Вони не пилять та мають шавковисту текстуру.

Як я вже і казала, переборщити з ними майже неможливо, бо я, щоб рум'яна було видно на камері, нанесла на обличчя три шари.

Віддінок надає красивого рум'янцю, не виглядає надто яскраво, тому він ідеально впишеться в щоденний макіяж.

Стійкість середня. К кінцю дня вони можуть потускнішати, але саме за їх делікатність та ніжність, я на це закриваю очі.

Дуже мені сподобалися рум'яна Maybelline Fit Me Blush у віддінку 30 Rose.

Дякую за увагу 😘