Для домашнього використання

Для домашнього використання

Раніше я завжди купувала хну для брів, яка фарбувала лише волоски, не залишаючи слідів на шкірі, а цього разу вирішила придбати фарбу.

Потрібний мені коричневий колір мала фарба "Henna" польського виробництва , тому і взяла її, тим паче ціна була низькою, лише 75 грн, а фарба йшла разом з окислювачем.

Звісно, чогось надзвичайного я від неї не очікувала, адже що можна вимагати від дешевого масс маркету?
Але як для домашнього використання, фарба виявилась досить не поганою.

Вона добре профарбовує волоски і довго зберігає колір, що ж стосується фарбування шкіри, то тут є нюанси.
Якщо потрібно, пофарбувати шкіру, то заявлених в інструкції 10-15 хвилин буде замало, потрібно мінімум пів години, а то і більше.
В результаті колір брів буде вже не коричневим, а майже чорним, а шкіра матиме коричневий колір, який швидко змиється, в моєму випадку 4-5 днів і шкіра чиста.
Отже, якщо потрібно зафарбувати лише волоски, то фарба "Henna" цілком справляється з цією метою, але якщо необхідно пофарбувати шкіру для надання потрібної форми, краще пошукати інший варіант.

На першому фото брови до фарбування, на другому після, і на третьому через 2 дні.

Для домашнього використання