Zhukovka 🌸

Так багато емоцій від такої маленької баночки

Так багато емоцій від такої маленької баночки


Крем для рук з ланоліном Mermade Coco Jambo Travel Size

Вік: 18+
Призначення: живлення, зволоження
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 29ml

Як виглядає 🥥

Маленький флакончик з м'якого пластику , який вміщає в себе 29ml крему. Пластиковий дозатор з кришечкою, який видає необхідну кількість засобу, регулювати досить легко )
Дві інформаційні наліпки , з яких ми можемо дізнатись про склад крему, спосіб застосування та адресу виробника. Пластик дещо хлипенький, але якщо враховувати цінову категорію товару,то жодних питань не виникає у мене 🤷‍♀


Аромат 🥥

Ну тут можна просто збожеволіти😝 Адже я вперше використовую такий ароматний крем для рук🥥 Щоб приблизно зрозуміти,що я відчуваю, просто на секунду уявіть, що ви на фабриці солодощів і в мить, коли перед вами відкриваються двері з карамелі, цукерковар ретельно перемішує кокосову стружку з ваніллю і присипає все це цукровою пудрою 🫠
Ось приблизно так пахне крем, що його хочеться з'їсти🥥

Про крем 🥥

Сам крем густенький ☁️ Проте дістати його легко лише одним натиском. Класичний білий колір, який точно передає кокосовий настрій 🥥 Для зволоження рук достатньо невеличкої горошини засобу. А при потраплянні на шкіру, крем злегка тає та легко розподіляється по долоням. Найприємніше те, що крем не лишає жирної плівки 🎀

Трішки про склад 🥥

Хочу виділити корисні штучки у складі
🟢 Гліцерин – це відновлючий шкіру компонент, тобто це речовина, яка природним чином міститься в шкірі, допомагаючи встановити нормальний баланс і зволоження.
🟢Ланолін-прекрасний зволожувач та надійний захисник шкіри, адже потрапляючи на шкіру, він утворює додатковий оклюзивний шар, який перешкоджає втраті води.
🟢Алое Вера - знімає подразнення та почервоніння , має протизапальну та антисептичну дію
🟢Аллантоїн - пом'якшує роговий шар, сприяє загоєнню та регенерації шкіри

Так багато емоцій від такої маленької баночки
Так багато емоцій від такої маленької баночки
Так багато емоцій від такої маленької баночки

Перше, що мене вразило,це мініатюрний розмір кремчику) Я не очікувала, що він така манюня, яка вільно поміщається на долоньку 🤚Переживала, що закінчиться за 2 рази, але ні, його вистачить точно на довше! Насправді, ця міні-версія крему для рук дуже зручна і неймовірно компактна, його можна помістити в найменшу жіночу сумочку і навіть у кишеню улюблених джинсів. Для мене це прекрасне відкриття, адже в холодну пору шкіра рук , як ніколи потерпає від сухості, а тягати за собою тубу крему ніхто не збирається. Його круто брати з собою у подорож чи просто на прогулянку, міні це Вау. Реально, мене приємно вразив такий формат.
Щодо зволоження, воно дійсно є, миттєве, без липкості і жиру, тому змастивши ручки кремом , можна не боятися, що жирна пляма зіпсує улюблену сукню чи лишить відбиток на світлій куртці. Аромат просто на повал, проте на руках він відчувається не довго, знаю, що для багатьох це плюс ➕
Крем мені сподобався, я не скажу, що це зволоження на цілий день, з ранку і до вечора , Ні ! Проте фішка його саме в компактності , як бальзам для губ. Дістав, коли це необхідно твоїй шкірі і допоміг подолати сухість 🫶
Короче , я задоволена і раджу! Ця Манюня має бути в твоїй сумочці 100%