Strange Love

Тональний Eveline Liquid Control HD Mattifying: Секрет оксамитової шкіри

Тональний Eveline Liquid Control HD Mattifying: Секрет оксамитової шкіри
Тональний Eveline Liquid Control HD Mattifying: Секрет оксамитової шкіри
Тональний Eveline Liquid Control HD Mattifying: Секрет оксамитової шкіри

Основа має легку водянисту текстуру, яка легко розподіляється по шкірі та в процесі висихання стає матовою. Забезпечує дуже красиве оксамитове покриття, шкіра наче відфотошоплена.


⚫Була здивована, що ця матова основа добре лягає на суху шкіру. Основа добре маскує недосконалості, не пересушує і не викликає подразнень. Макіяж із цим тональним засобом тримається протягом дня. Я протестувала засіб у різних умовах, включаючи вологість і фізичну активність.


⚫З мінусів покриття - іноді Eveline Liquid Control HD тональний забивається в пори. Від чого це залежить - я не знаю. Можливо, треба краще струшувати флакон перед нанесенням. Більшість часу все спрацьовує на ура, проте змушена попередити вас про такий аспект.


Для легкого покриття я наношу 2-3 краплі основи на обличчя і розподіляю їх круговими рухами. Для щільнішого покриття я додаю більше крапель, орієнтовно 5-6. Тому можна корегувати плотність покриття в залежності від того, який результат ви хочете отримати.


⚫Відтінок 010 Light Beige підходить для моєї світлої шкіри, проте мене дратує той факт, що цей тональний має здатність окисюватися через 5-10 хв після нанесення. Наступного разу візьму світлий відтінок.


Загалом, я рекомендую цей тональний засіб всім, хто шукає бюджетну матову основу з хорошими маскувальними властивостями та стійкістю. Проте враховуйте те, що засіб окислюється, тому краще брати відтінок на тон світліше.

Тональний Eveline Liquid Control HD Mattifying: Секрет оксамитової шкіри
Тональний Eveline Liquid Control HD Mattifying: Секрет оксамитової шкіри