olenamoli

Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і такий гарний, як про нього говорять?

Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і такий гарний, як про нього говорять?

Спочатку думала, що бронзер - якась непотрібна річ і довго чинила опір такій покупці. Але цікавість перемогла і тепер зовсім не шкодую, що він у мене з'явився.

Цей бронзер пережив один перезапуск: змінився дизайн, кажуть, що і формула, і відтінки зазнали змін, і раніше було краще. Мені немає з чим порівнювати, але і в тому вигляді, який зараз є, бронзер мене повністю влаштовує.

Пакування бронзер має об'ємне, тому що складається з 2-х відділів:
▪️безпосередньо засіб - 11 г
▪️2-й відсік (з дзеркалом та спонжиком) - нефункціональний, лише удорожчує бронзер. Спонжик дивної форми, латексний, навіть не пробувала їм користуватися.

Який відтінок обрати?
Всього їх 8. У мене універсальний - Bronzer 6676, який підходить більшості. Є світліший, але з набагато теплішим підтоном. Всі темніші відтінки це вже дуже індивідуально, тому що деякі мають рожевий, деякі червоний підтон, наосліп не рекомендувала би купувати.

За що люблять цей бронзер - це текстура. Вона ніжна, сатинова, шовковиста, трохи масляниста, але не масна. Дійсно унікальна, нічого подібного не зустрічала.
В складі є кілька специфічних масел насіння мурумуру, астрокаріума та купуасу.

Наноситься бронзер рівномірно, поставити плями майже неможливо (треба сильно постаратися), легко тушується і стійко тримається.

Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і такий гарний, як про нього говорять?
Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і такий гарний, як про нього говорять?
Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і такий гарний, як про нього говорять?
Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і такий гарний, як про нього говорять?
Бронзер Physicians Formula: чи справді він #1 і т�акий гарний, як про нього говорять?

Використовується бронзер настільки економно, що складається враження, і моїм онучкам дістанеться😁 На фото ви бачите "залишок" після 1,5 років користування. Вирішила спробувати його також в якості тіней, щоб швидше закінчувався, бо терміни придатності не вічні. І цей спосіб теж супер, тримається бронзер на повіках ідеально, причому навіть без бази.

Якщо ви не зовсім розумієте різницю між скульптором (С) та бронзером (Б) і сумніваєтесь, що саме вам потрібно, ось підказка

Призначення
Б: відпочивший вигляд, позбавлення блідість та сірості;
С: корекція форми обличчя.

Зони нанесення
Б: лоб, ніс, верхня частина вилиць, шия, ключиці;
С: бічні поверхні лоба, крила носа, лінія підборіддя.

Ефект
Б: sun-kissed (наче сонечко торкнулося обличчя, м'який загар)
С: природна тінь

Відтінки
Б: теплі коричневі
С: холодні, але без сірості.

Фініш
Б: сатиновий, може бути шиммер
С: матова, може бути трохи сатинова, але точно без блискіток

Сезонність
Б: більш гармонійно виглядає влітку, але при помірному нанесені можна цілий рік
С: завжди.