krislemly

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Привіт!) Я вже раніше отримала одну фарбу, а сьогодні доїхало те що відразу не знайшло дорогу до мене😂

Роздивимось разом все детально?

В коробочці ми знайшли зручне люстерко, яке буде зручно брати з собою в подорожі. І те що викликало в мене неймовірний захват - рожева манюня від Tangle Teezer. Ви тільки глянте яка вона мила😍

Дякую Makeup Club за такий приємний сюрприз.

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

І звісно головний обʼєкт тестування - Фарба для волосся L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes.

Ми вже встигли її протестувати. Тому і готові поділитись враженням.

Текстура готової фарби виходить кремово-гелева мутна, без будь-якого відтінку. Аромат спочатку цілком – косметичний, але в процесі фарбування проявляється хімічний, різкий запах.

Отже, що і як ми робили:

  • видавили вміст тюбика з фарбою у флакон з окислювачем і добре струсили.
  • отриману суміш нанесли на волосся, ми на носила на коріння, тому що ціль була пофарбувати саме їх.
  • залишили на 20 хвилин, як вказано в інструкції.
  • потім вимили волосся шампунем, який йшов в комплекті.
  • потім нанесли маску, яка виконала кондиціонуючу дію:
  • І промили волосся водою.

Потім ми швидесенько сушили волосся феном та ловили риженького красунчика для того щоб зробити фото.

Результат.

Волосся профарбувалось рівномірно. Без плям. Ніякого різкого переходу по довжині немає, волосся не стало сухим, воно м'яке і блискуче, головний ворог сивина - зафарбована і не просто зафарбована, вона не вибивається із загальної маси волосся. Ніякого їдкого запаху на волоссі не залишилося, волосся живе і блискуче. Шкіра голови не червона і не роздратована, а це дійсно важливо.

Мама залишилась неймовірно задоволеною результатом тестування.