MAXIMOVA🌷

Подарунковий бокс L'Oreal Excellence

Подарунковий бокс L'Oreal Excellence
Подарунковий бокс L'Oreal Excellence

Можна сказати це новорічне чудо. Я в клубі майже рік і вперше за весь час встигла зробити вчасний коментар, щоб бути в списку перших 10-ти гарантованих переможців😁

І ось вчора я отримала цю коробочку від кур’єра. Давайте розкриємо її разом у відео☺️

Подарунковий бокс L'Oreal Excellence

Зірки тут однозначно коробочки з фарбою для волосся! Їм і присвячена вся тематика даного боксу. А от джокером🃏 став гребінець Tangle Teezer! Ще й у такому красивому кольорі рожевого золота, який дуже доречний до новорічної тематики. Я люблю щітки цього бренду, давно маю таку фіолетово-рожеву, тільки без захисної кришки. З задоволенням буду користуватись новенькою🥰

Також в коробці було настільне дзеркало, яке мені зараз дуже потрібне, бо попереднє розбила.

Відтінок фарби я замовляла для мами. Всередині коробки є:

  • фарбуючий крем без аміаку
  • шампунь
  • маска
  • одноразові перчатки

Вона упакована стандартно в прозору пластикову коробку. Має сяючу гладку глянцеву поверхню. Що тут сказати, функціонально, компактно і дуже красиво

Хорошого розміру, якраз буде зручно з ним виконувати макіяж. Стає на стіл під правильним кутом. Займає мало місця.

Дякую L'Oreal та Makeup club за можливість отримати такий чудовий бокс! Разом з ним ви даруєте прекрасні емоції, які зараз нам так необхідні