ksnklb

Ароматна частина подарункового боксу

Ароматна частина подарункового боксу

А це вже друга частина допису про боксу, який дістався мені у подарунок від MUC. Дякую команді, що помічаєте мої дописи і дівчатам, що читаєте ❤️.
Ароматна частина була для мене буквально відкриттям, адже навряд я б сама це спробувала.

Ароматні гелі для душу це моя любов. А коли аромат відтворює аромат парфумів, то це вже 100% попадання.
Тюб тут на 100ml, низький, але широкий, досить зручний. Кришка фліп-топ, нічого зайвий раз не витікає.
Дизайн дуже приємний для ока: основа туби матова, коричнева, є золотисті вставки, ну гарно ж.
Консистенція звичайна, як у гелю для душу: рідка, прозора, однорідна.
Піниться добре, як звичайний гель для душу: невеликої кількості вистачає, щоб помитись.
Тобто ми тут бачимо все звичне, але аромат... от він тут зірочка.
Терпкий, димний та при цьому солодкуватий. Він надає такої природньої свіжості, наче скупалась в казковому лісовому озері вночі під місячним сяйвом, а поблизу поляна з квітучими трояндами. Троянда тут солоденька, велика та вже розцвіла, і вона наче в центрі, та при цьому як грає на рівні з терпким ладаном, задимленим агаром.
Швидше чоловічий, або унісекс, не всім сподобається.
За яскравістю він насичений, та при цьому м'який, не набридає. Під-час прийняття ванни та чи душу, його можна чути, та якщо зайти потім, його вже не буде.
На тілі залишається ледь-ледь легкою віддушкою.

Склад:
Тут є сульфат та ароматизатори, ніяких корисностей. Як для гелю для душу, то нормально, та можна знайти і кращі.
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance),
Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol.

Від йоду до вершків з полуницею? Така була наша історія.
Почалась з отримання цього аромату і першого нанесення. Так, я знаю, що флакончику потрібно "відпочити" з дороги, та я не втрималась. І почула їдкий йод, дуже яскравий, ще одна причина все ж дати аромату постояти.
Стояв він мене майже тиждень.
І ось воно – друге нанесення.
І цей аромат буквально закохує, хоча є нюанси всерівно.
Він дуже стійкий і шлейфовий, до-речі, навіть якщо нанести на куртку і піти гуляти, то після зняття куртки, аромат буде залишатись на тілі. Шлейф тут прекрасний, я люблю такий: він пудровий, з полуницею, така краса і смакота 🤩, одразу огортає таким рожевим затишком 🥰.
У шлейфі, до-речі, він мені подобається більше, тому наношу мінімум. Якщо прислухатись до місця нанесення, я все ж чую щось йодове, але швидше це гіркота паленої карамелі, тому цього не роблю.
Одразу після нанесення, цей аромат все ж видає свою гіркоту та трішки перестиглої полуниці, тому чекаю кілька секунд, щоб він почав видавати все краще в собі, а це: смачна та зріла полуниця, оповита ванільною пудрою, які змішуються і утворюють ніжне поєднання, від якого так і хочеться усміхатись. І з часом цей аромат не планує стихати, він ще довго буде разом із власницею, підтримуючи її своїми солодкими нотами. Правда що ваніль стає домінантнішою, ніж полуниця, та все ж аромат продовжує бути чудовим.

Піраміда:
Початкова нота: Ожина, Полуниця. Ожини тут не чую, а домінує і заправляє цієї вечіркою полуниця.
Нота серця: Жасмин. Чомусь у мене підозра, що це жасмин разом із амброю утворюють йод, але не буду поспішати. Все ж, жасмин тут не мильний і добре.
Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Сандал. Ваніль тут прекрасна, солодка і вона домінуюча.

Пакування доволі миле, світло рожевий флакончик 10ml, приїхав у милій білій коробочці, з елементами дизайну бренду. Дозатор справний, розпилює дрібно.