Євгенія 👩

Френдлі-киця прийшла у вашу стрічку, щоб похвалитися сьогоднішніми скарбами)

Френдлі-киця прийшла у вашу стрічку, щоб похвалитися сьогоднішніми скарбами)
Френдлі-киця прийшла у вашу стрічку, щоб похвалитися сьогоднішніми скарбами)

Всім привіт✌️

Почну звичайно ж з подяк - дякую, улюблена команда makeup club за те, що приємно дивуєте нас, даруйте теплі емоції і підштовхуєте робити ще більш цікавий контент❤️.

Ви нагородили нас чарівними номінаціями, які стали дуже влучними для кожної красуні зі цього списку❤️.

Щиро потішилася за всіх дівчат, ви незмінно неймовірні❤️, ну і звичайно ж за себе😂, бо дуже приємно опинитися в списку найактивніших та найкеативніших, особливо у ролі френдлі-киці😻.

Ранок почався з активної пробіжки до поштомату за посилкою і я із задоволенням розповідаю про її наповнення👇

Френдлі-киця прийшла у вашу стрічку, щоб похвалитися сьогоднішніми скарбами)
  • Парфумована вода Burberry Her Elixir de Parfum
  • Чоловічий гель для душу Mauboussin Pour Lui Cristal Oud Shower Gel
  • Доглядовий набір за шкірою Talika "Hydration Intense"

  • Дуже гарний, естетичний, ніжно-рожевий флакон. На дотик він начебто металевий, неймовірно приємно його тримати в руках.
  • Що стосується аромату, то поки що враження неоднозначні. У флаконі він мені дуже сподобався, він був таким ніжним, весняно-квітковим, а ось після розпилення став дуже насиченим. Я в ньому чую тільки жасмин та суміш східних спецій, причому це все надто яскраво для мене і навіть задушливо. Через годину після розпилення, у мене навіть голова розболілася від цієї тяжкості аромату. Але зараз (через 8 годин після розпилення) я чую солодку, ніжну і дуже теплу ваніль, ось такий аромат мені до душі). Аромат точно не фруктовий, він саме квітково-східний.
  • Стійкість - дуже гарна, 8 годин аромат тримається дуже насичено. Шлейф в нього короткий).

Такі перші враження, поки не можу сказати, що я в захваті від аромату, для мене він видався надто жіночим, хочеться подарувати його мамі). Однак, хочу ще потестувати, можливо, конект трапиться).

  • М'яка туба, розкішного, шоколадного кольру. Гель виглядає неймовірно красиво – відмінний варіант для подарунка).
  • Гель заявлений, як чоловічий, але я б назвала його - унісекс, тому що аромат у нього божественний). Він свіжо-димний з яскраво-вираженим ароматом червоної троянди та гіркого шоколаду. Аромат насичений, теплий та дуже затишний. Для розслаблення у холодні, зимові вечори – ідеально).
  • Гель ніжний, дає густу пінку, добре очищає шкіру, добре вимивається і не залишає липкої плівки.

Дуже сподобався, хоч я потестувала його тільки на руках😅. Детальний відгук обов'язково напишу👌

З брендом я раніше не була знайома, але моя сестра Білень Дар'я, вже отримувала такий бокс у подарунок і від неї тільки позитивні емоції).

Я поки що нічого не потестувала, але якщо Вам хочеться подивитися як виглядають усі масочки з набору та який від них ефект, то раджу почитати її допис: ( https://club.makeup.com.ua/post/25022/ ).

В наборі на мене чекає 3 масочки:

  • Зволожувальна маска для обличчя Talika Bio Enzymes Hydrating Mask
  • Маска для обличчя Talika Bubble Mask Bio-Detox
  • Біоферментні зволожувальні патчі для контуру очей Talika Bio Enzymes Eye Patch

Пізніше поділюся своїми враженнями❤️

Ще раз дякую makeup club та дівчаткам, які мене читають та підтримують, 1000 цьомчиків Вам і звичайной ж - мур😹