Zera Khaibulaeva

Гарні та доглянуті ручки з Shelly

Гарні та доглянуті ручки з Shelly

Цей продукт однозначно стане вашим помічником у домашньому догляді за ручками та ніжками.

Гарні та доглянуті ручки з Shelly

Я вже давно не покриваю нігті гелем та частіше роблю гігієнічний манікюр вдома.

Але я чомусь ніяк не могла взяти собі ремувер, як роблять в салоні і робила методом розпарювання у ванночці😌 Під час такого методу я відрізала дуже багато шкіри, кутикула дуже швидко наростала.

Добре, що є гарні поради у клубі і я нарешті замовила собі ремувер.

Дівчата почали рік з масочок для обличчя, а я його почала з домашнього манікюру.

Взяла пушер, інструменти від Stalex та ремувер.

Баночка з плотного пластику, під кришкою тоненький носик .

На зворотній стороні є склад та коротка інструкція.

Склад тут короткий:

▫️Вода

▫️гліцерин

▫️ АКРИЛАТІВ СОПОЛІМЕР - кополімери різних акрилових ефірів, що мають прозорість, стійкість до пошкоджень і еластичність. Використовуються як гелеутворювачі, регулятори в'язкості, емульгатор, очищаючі компоненти. Мають антистатичні властивості, використовуються як гранули для механічного відлущування ороговілих частинок епідермісу.

▫️гідроксид калія- лужний компонент у кремах для рук, засобах для догляду за нігтями, препаратах для гоління, милі та ін. У високих концентраціях викликає подразнення та почервоніння шкіри

Останній компонент може викликати подразнення та печіння на відкритих ранках, виробник попереджає про це на упаковці.

По консистенції-прозора рідина, без запаху.

Виявляється, з ним дуже легко працювати. Наносимо засіб на шкіру навколо нігтя, потім відштовхуємо або видаляємо кутикулу пушером. В мене кутикула плотна, тож іноді доводилось на деяких пальцях наносити рідину двічі. Перший раз я наносила одразу на всі нігті, але потім зрозуміла, що мені підходить інший варіант.

Я наношу на один ніготь, трохи чекаю, відсуваю кутикулу пушером і обрізаю зайву кутикулу та шкіру кусачками. І так з кожним нігтем.

В результаті я швидко впоралась і отримала гарний результат.

Після манікюру треба нанести олійку для нігтів.

Для домашнього манікюру дуже рекомендую цей ремувер❤️ Він підходить як для манікюру так і для педикюру.