Zhukovka 🌸

Найпопулярніший олівчик від Lamel

Найпопулярніший олівчик від Lamel
Найпопулярніший олівчик від Lamel

LAMEL Make Up Lipliner
Олівець для губ 406

Прийшла і моя черга розповісти про найпопулярніший відтінок олівчику від Lamel, a саме 406 Light Plum На мою думку, він найчастіше з'являється в нашій стрічці🌸

Замовила я його під впливом клубу і чесно кажучи, не пожалкувала... Але давайте розберемо все по порядку 😌

Прийшов олівчик в захисній слюді, за що від мене особисто величезний лайк ❤️ Адже за таку ціну (~ 50 грн), я на неї не розраховувала.
Інформаційна наклейка розмістилася поверх слюди, на якій вказано :
1) Спосіб застосування
(Навести контур губ олівцем та додати помаду чи блиск💄)
2) Спосіб зберігання (+5⁰+25⁰, 55-75%)
3) Адреса виробника


Корпус олівчика дерев'яний, його завжди можна підточити та підправити.
Дизайн досить простий, але стильний при цьому. Чорне матове покриття з білими надписами 🖤
На олівчику викарбуваний його склад , застереження та термін придатності 4 роки 🪄після відкриття 2 роки ❤️

406 light plum (світла слива)
💜
Це неймовірно гарний відтінок, який , на мою думку, підійде всім . Він такий грайливий при зміні освітлення і це додає йому особливого шарму 👄
Нюдово-рожевий відтінок з холодною фіолетовою ноткою. При штучному освітленні здається більш коричневим 🫦 Він робить губи візуально пухкішими і відбілює посмішку . Чудово поєднується з помадою та блиском 🩷

- Кришеться при заточуванні
При всьому розумінні, що це досить бюджетна косметика, для мене це все ж таки великий мінус. Але знаю, що не у всіх дівчат така неприємність, можливо транспортування відіграло роль, але маємо те, що маємо . Чи знаєте ви як боротись з цим ?

- М'якенький грифель, який бережно ковзає , не травмуючи шкіру губ
- Не сиплеться і не лишає грудочок на губах
- Добре пігментований, достатньо навіть 1 шару
- Можна нашаровувати
- Легко тушується
- Можна використовувати соло , а можна поєднувати
- Стійкий ( до 5 годин тримається, сходить рівномірно згасаючи )
- Прекрасна палітра, тепер хочу спробувати й інші відтінки 🤎
- Не сушить губи 💋 ( олівець має у складі бджолиний віск , алое вера та віт Е)

Тож плюсів я виділила набагато більше , ніж мінусів . Хочу сказати , що наразі це найкомфортніший олівчик , який у мене був . Ще й такий нереально гарний відтінок 😍 Я більше ніж задоволена і точно раджу його спробувати ❤️
Моя оцінка 8/10