MAXIMOVA🌷

Правильна червона помада

Правильна червона помада
Правильна червона помада

Ця помада - одна з найяскравіших і найкрасивіших одиниць моєї косметички. Вона вже старушка і виглядає не презентабельно але я її обожнюю😍

Це колекційний випуск Color Rіche присвячений зіркам, у мене колір Джей Ло J Lo’s pure red.

Правильна червона помада
Правильна червона помада
Правильна червона помада

Помада має красивий благородний колір і головне - синій підтон! Вона візуально вибілює зуби. Впевнена, цей універсальний відтінок підійде кожній: блондинці, шатенці чи брюнетці; блідій фарфоровій шкірі і смуглій. На стільки я в неї закохана, що заявляю такі речі😁 Можливо, тільки для руденьких вона буде захолодна.

За текстурою вона шовковисто-кремова, дуже пігментована, дає насичений глибокий колір з першого дотику. Стійкість середня. Аромат приємний косметичний. На губах відчувається комфортно і невагомо❤️

Для чіткого контуру використовую олівець від Bourjois Levres Contour Edition, колір 07 Cherry boom boom. Цей відтінок ідеально комбінується з помадою. Він дуже пластичний, має пігментований насичений колір. Малює легким дотиком👌

Правильніший колір передають фото без яскравого світла. У яскравому світлі з’являється теплий відтінок, якого в дитті немає.

Не часто я вигулюю цей колір помади на собі але від цього він не менш улюблений. Вибрала фото, які максимально правильно передають колір.

А так колір виглядає на фото з телефону.

До такого яскравого макіяжу губ, зазвичай, роблю тон, тоненькі стрілочки на очах та профарбовую вії + оформлюю брови.

Думаю відтінку саме цієї помади вже немає в продажу але варто придивитись до інших кольорів лінійки Color Rіche🫶