Strange Love

L'Oreal Paris Excellence: Салонне фарбування вдома #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

L'Oreal Paris Excellence: Салонне фарбування вдома #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Фарба приїхала у розкішному боксі з аксесуарами, вона так і просилася пошвидше її протестувати. Тому я вирішила перед новим роком освіжити свій салонний air touch з допомогою L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes 10U.


Так як у мене є хоч якісь примітивні знання в колористиці, я зрозуміла, що в моєму випадку немає сенсу наносити фарбу від самих коренів: такі лагідні барвники не витягують мій натуральний 6 рівень на пристойний 9-10, це фізично неможливо. А от отримати яскраво-руді корені 7-8 рівня я могла, проте найбільше цього не хотіла б.


Тому прийняла рішення зафарбовувати лише 1/2 всього волосся: раніше освітлені кінці та поодинокі натуральні волоски між них, які вже встигли вигоріти на сонці до 7-8 рівня, тому піднятися на 1-2 тони вони цілком могли.


Щоб освіжити загальний вигляд фарбування, попередньо пудрою на 4% окиснику зробила контуринг навколо обличчя. Далі я його також затоную з допомогою L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes.

L'Oreal Paris Excellence: Салонне фарбування вдома #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
L'Oreal Paris Excellence: Салонне фарбування вдома #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
L'Oreal Paris Excellence: Салонне фарбування вдома #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Замішала фарбу в банці з рідним окисником і накрутила на банку аплікатор у формі гребінця. До слова, він дуже зручний, особливо для нанесення на корінь.


Нанесла фарбу на 1/2 довжини та навколо обличчя. Залишила на 35 хв. В процесі не виникло жодних труднощів, запах фарби приємний, не різкий. Суміш доволі рідка, проте не капає.


Розхід на 1/2 довжини нижче ключиць - 1/2 банки.


Змила фарбу з допомогою шампуня в наборі, він має приємний запах та добре очищує. Далі нанесла "рідний" бальзам. Він виявився просто розкішним, волосся моментально стало гладким та слизьким у руках.

Чесно зізнаюся, боялася побачити результат при денному освітленні. Проте він мене приємно вразив. Сталося все так, як я і планувала: фарба заповнила пігментом всі висвітлені до 9-10 рівня ділянки волосся та підняла на 1-2 рівні пасма 7-8 рівня. У сумі на кінцях вийшов приємний пшенично-бежевий блонд 9 рівня. Розтяжка кольорів стала більш плавною, без таких чітких контрастів. Це добре видно на фото крумним планом. На жаль, на селфі волосся ПІСЛЯ виглядає трішки темнішим, не розумію, чому так. В житті воно навпаки розсвітлилося на 1-2 рівні.



Стан волосся не погіршився. Принаймні зараз я не помічаю серйозних змін. Проте все одно наступні 2-3 тижні буду посилено використовувати плекси та K18.


Головне зауваження, яке у мене є - від споживача прихована інформація про відсоток окисника. Це, як на мене, немає нічого спільного з "промисловою таємницею". Люди повинні знати %, аби безпечно фарбуватися в домашніх умовах і підбирати оскисник під певну задачу: низький для тонування блонду, високий для підняття рівня чи зафарбування сивини.



Загалом результат мені сподобався, як на мене, я непогано освіжила своє фарбування і відтермінувала похід до колориста.


L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes лагідно фарбує та ідеально підійде для тонування тон в тон (або темніше), або ж для освітлення на 1-2 тони.