Олена✨

Довгоочікуваний подарунок від Simple

Довгоочікуваний подарунок від Simple

У листопаді виникла гостра потреба у придбанні міцелярної води. Мій вибір впав на міцелярку від бренду Simple, до якої приглядалась давно. Оформляючи замовлення побачила, що діє акція – купуй продукцію Simple, реєструй чек на сайті та бери участь в розіграші подарунків.

Звичайно чек зареєструвала 😁

На Миколая згадала про розіграш і вирішила перевірити результати. Але що це? Моє ім'я було серед щасливчиків, тих хто мав отримати набори косметики Simple 💃

Трошки нервового очікування, і ось воно – сповіщення від служби доставки. Моя коробочка вже на шляху до мене ✨.

Що всередині?

🔶 Зволожувальний гель для вмивання Simple Kind to Skin Moisturising Facial Wash. Туба 150 мл. Виробник зазначає, що підходить для усіх типів шкіри. Містить вітамін Е, проамінокислоти та вітамін В5. Гель без барвників і віддушок (знаю, що для декого цей пункт важливий).

🔶 Вирівнювальний скраб для обличчя Simple Kind Of Skin Smoothing Facial Scrub. Туба 75 мл. Засіб створений на основі рисових мікрогранул, також з вітамінами Е та В5.

Як і всі дівчатка отримувати подаруночки люблю, тож дуже тішусь 😊. Запаси косметики збільшуються, добре, що терміни придатності дозволяють використовувати їх поступово.

Довгоочікуваний подарунок від Simple
Довгоочікуваний подарунок від Simple
Довгоочікуваний подарунок від Simple
Довгоочікуваний подарунок від Simple
Довгоочікуваний подарунок від Simple