Олена ✨

Чому я відмовилася від нічної маски для губ Laneige

Чому я відмовилася від нічної маски для губ Laneige

Є такі продукти, які у тебе постійно на виду. То відгук почитаєш, то десь фоточку побачиш. Так мене муляла маска для губ Laneige.

Коли почала здаватись, вирішали подивитись, що такого чудодійного у її складі і натрапила на кілометровий список, який дуже збентежив. Знайшла у ньому синтетичний віск, силікон метикон, синтетичні барвники (які у складі йдуть швидше від екстрактів). Чи хочу я бачити такі компоненти у такому продукті, ще й вартість якого становить 700-800 грн за 20 г? Ні.

Тож на разі залишаю в догляді в якості маски для губ пом’якшувальні засоби Tender Care від Oriflame. Так, вони ще існують 😉

Зараз у мене їх два: з олією маракуї та смородини. До цього також користувалась класичним та з трояндовою олією.

Чому я відмовилася від нічної маски для губ Laneige
Чому я відмовилася від нічної маски для губ Laneige

Їх склад не суттєво відрізняється. Виробник зазначає, що містить 99,9% інгредієнтів натурального походження:

ricinus communis seed oil (рицинова олія) – емолент

helianthus annuus hybrid oil (олія з насіння гібридного сорту соняшнику) – емолент

cera alba (бджолиний віск) – емульгатор, регулятор в’язкості, емолент

hydrogenated castor oil (гідрогенат касторової олії) – емульгатор, регулятор в’язкості, емолент

glyceryl caprylate - консервант

tocopheryl acetate – антиоксидант

tocopherol (вітамін Е) – антиоксидант

passiflora edulis seed oil – екстракт маракуї / у смородиновому міститься ribes nigrum seed oil – олія з насіння чорної смородини

ascorbyl palmitate – антиоксидант, більш стійка форма аскорбінової кислоти

parfum – парфумування (тут є вибір, адже класичний Tender Care у світло-рожевій баночці не містить parfum)

Пакування. Кольорова баночка у вигляді бочечки з кришечкою, яка закручується. Об’єм 10,5 мл. Запакована вона у картонну коробочку.

Консистенція та аромат. Густий, маслянистий засіб. Аромат залежиться від бальзаму. З маракуєю ледь відчутний, смородина та троянда мають більш виражений аромат, а класичний – без.

Ціна. Дуже варіюється залежно від знижок. Мої дві баночки (21 мл) обійшлися мені всього в 120 грн.

Враження. Виробник позиціонує засіб як універсальний:

· Пом’якшує, зволожує і розгладжує сухі ділянки шкіри.

· Живить шкіру губ, доглядає кутикулу

· Надає форми бровам

Я ж його використовую як нічну маску для губ. Так, мене не бентежить, що він не впитується, а виглядає як блиск, адже ніколи не сплю на животі 🙃

Наношу засіб Tender Care на губи ватною паличкою, так вони додатково злегка скрабуються, та й тицяти пальцем в бочечку незручно і не дуже гігієнічно. Інколи перед нанесенням додатково зволожую губи кремом для зони навколо очей.

Який результат? Вранці губи виглядають зволоженими, гладкими, без жодної ознаки сухості чи тріщин. Намагалась показати результат від засобу в дії, якраз трохи ніс заклало і губи були дуже сухими.

Тож якщо ви в пошуках бюджетної маски для губ, то можу рекомендувати пом’якшувальні засоби Tender Care.

А якими масочками користується ви? Чи є серед них ті, що варто спробувати?