Milans

З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel

З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel
З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel

З Наступаючим Новим Роком моя улюблена спільнота клубу🎄 Я дуже рада що в мене зʼявилося таке чудове та неймовірне оточення в клубі ❤️ і поки ви всі готуєте новогодні святкові страви, я розпаковую посилочку 🫶

Chanel 🤩 напевно сама назва говорить про себе . Мені не дуже довподоби їх тіні для очей, ні в якому разі не маю зауважень до якості, а ось з кольоровою гаммою мені трохи «класично», не вистачає більш нюдових відтінків 🙌. Але з іншими косметичними засобами зауважень не маю 🫶

Тож повернемось до зірки цього допису, а саме -

Тональна основа з ультраконцентрованими мікрокрапельками пігментів Chanel Les Beiges Water-Fresh Complexion Touch.

Дуже багато чула про неї, але не бракувало часу спробувати, як ви встигли помітити, тональні то моя слабкість, і асортимент на поличці добрячий. Тож розпрощавшись з Clinique, та Lancôme, я не втрималась та придбала ще одну баночку, щоб 6 інших не сумували, 2 Estée Lauder, 2 Bobbi Brown, 2 Shiseido. Теперь же 7 Chanel. А ще ж є bb від Biotherm, але його я до тональних не відношу. Тому 7.

Тож Chanel трохи відрізняється від звичних мені тональних, тому що має трохи маслянисту структуру, проте швидко вбирається в шкіру, і виглядає природньо ❤️ в мене відтінок B-10, планую придбати до вести B-20, як вже помітили в мене всі парно 😂 самий світлий та наступний.

Пензлик який йшов у комплекті я не використовувала, тому про нього нічого сказати не можу. Він маленький і не дуже зручний для мене. Але можливо коли буде бажання обовʼязково спробую його 👌

З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel
З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel
З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel
З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel
З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel
З Наступаючим Новим Роком, та трохи про Chanel