Олена В

Lirene Dermo Program Скраб для тіла з ароматом манго

Lirene Dermo Program Скраб для тіла з ароматом манго
Lirene Dermo Program Скраб для тіла з ароматом манго

Скраб йшов в подарунковому боксі до Дня народження Мейкап Клубу. Ще раз щиро вдячна Мейкапу за такий класний боксик!

Але я тільки нещодавно почала цим скрабом користуватися, бо у мене була відкрита банка іншого скрабу і я хотіла спочатку той закінчити,а потім перейти до "манго смаколика".

Отже...

Об'єм:175ml

Аромат: яскравий,привабливий аромат манго. Солодкий та соковитий. Немає неприємних чи дратівливих ноток чи неякісної віддушки.

Текстура: гелева, середньої жорсткості. Як на мене, досить ніжно відшелушує,не дряпаючи та не травмуючи шкіру. Але при цьому гарно та ефективно скрабує. Часточки мають округлу форму. До речі, часточки зроблені з целюлози.

Я скрабуюся декілька разів на тиждень зараз. Алергії та подразнення поки не викликав. Навіть якщо скрабуюся зразу ж після гоління, ніякого покрасніння чи печії не спостерігаю. Гарно бадьорить і піднімає настрій. Шкіра ще деякий час після ванни продовжує трохи пахнути фруктами.

Після скрабу є відчуття зволоження та немає відчуття стягнутості. Звичайно я все одно наношу крем чи батер для тіла після, бо шкіра на ногах,наприклад, у мене дуже-дуже суха.

Економний,і це ще один істотний плюс. Тексура гелева,тому його не треба дуже багато для скрабування всього тіла.

В складі є

  • манговий віск,який зволожує, забезпечує шкірі м’якість та еластичність;
  • екстракт папайї, містить каротиноїди, вітамін С, корисні мікроелементи, а також кератолітичний фермент.

Можу з впевненістю рекомендувати такий бюджетний, але водночас якісний і дуже приємно пахнучий скраб! Взимку він надає особливу атмосферу рутині в ванній!

Дякую за увагу! Гарних всім свят!!!

Lirene Dermo Program Скраб для тіла з ароматом манго
Lirene Dermo Program Скраб для тіла з ароматом манго