SomovaFM

Власницям коротеньких вій присвячується

Власницям коротеньких вій присвячується

Ще з шкільних років почався мій пошук туші, яка б робила мій погляд більш виразнішим.
Раніше здавалося, чим більше слоїв - тим краще, але хто не робить помилок 😅
Та й туші були якісь дуже щільні з пластиковою щіточкою, яка залишала продукту на віях більше ніж у тюбику, а малесенькі силіконові щіточки здавалися мені дивними, бо що вони можуть профарбувати.
Пройшло чи не малу часу, щоб зробити висновки на помилках.
Був етап і нарощених вій у моєму житті, та з початком війни це якось вже не перша необхідність. Але інколи хочеться трошки підкреслити погляд.

Гнучка зручна щіточка, вона мала б додавати об'єму та подовжувати вії.
Довжини вона додає, а ось що до об'єму - наче трохи склеює вії. Але додається легкий вигіб, який мені до доші.

Злегка вигнута силіконова щіточка , яка не залишає зайвого на віях, не склеює їх, але й обіцяної довжини не помічаю, виразного погляду теж особливо не додає.

Не знаю, чи можна знайти ідеальну туш, яка б задовольняла по всім параметрам.

Обидві добре тримаються на віях та майже не осипаються, лише під кінець дня можна побачити маленький "пилок" під очима.

Наразі це два моїх фаворити, які я поєдную при нанесенні. Та особисто мій лайф-хак - після кожного нанесення для зняття зайвого та більшої розтушовки вій , аби не було склеювань та комочків, обов'язково проходжуся чистою пухнастою щіточкою від старої туші.