Ta_nyaaaaaaa

Рум’яна Lamel у новому 407 відтінку

Рум’яна Lamel у новому 407 відтінку
Рум’яна Lamel у новому 407 відтінку

Дівчаткааа, ну чому я так довго роздумувала про купівлю цього відтінку рум'ян?) Вони ж неймовірно круті

Насправді при оформленні замовлення я зробила невелику помилку, так як видалила ще один відтінок цих рум'ян, а саме 406. Так, я планувала собі взяти 2 найпопулярніших нових відтінки.

Чесно кажучи, обидва відтінки не уявляла на собі. Та й до останнього у 407 не була впевнена.

Приступаю до огляду 😉

Напевно, як і більшості дівчат, мені не дуже подобається упакування рум'ян Lamel через те, що воно виготовлене з доволі слабкого, хлипкого пластику.

До речі, порівнявши їх зі своїми старими рум'яшками у 404 відтінку, нові у 407-му гарно і щільно закриваються. Також кришечка відмінно тримається у вертикальному положенні, що не сказати про рум'яна, які трохи "пожили".

Однак, знову ж таки, погоджуся з іншими красунями, що нюанс з упакуванням можна упустити і пробачити через настільки смішну і доступну ціну.

Хочаааааа!!! Я вважаю, що краще трішки підняти вартість, але покращити упакування.

🙄 Нещодавно я повторила рум'яна Lamel у відтінку 404, які використовую як природного відтінку скульптор. Про них писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/22892/

Так от приблизно тиждень після цього допису я відкриваю рум'яна і бачу, що продукт в одному куті просто відколовся, посипався. Це при тому, що жодної механічної дії щодо них не здійснювалося. Словом, я засмучена. Попередні рум'яна у відтінку 404 не сипалися, не відколювалися протягом 1,5❗️роки

Має номер 407 і називається Абрикос 🍑

Дууууже яскравий, насичений кораловий.

Так бачу його я ❤️‍🔥

Цей відтінок ідеально освіжає обличчя, роблячи його на вигляд більш здоровим

Рум'яна Lamel відчувається як звичайні компактні СУХІ продукти

Як на мене, вони не занадто крихкі, доволі зручні у використанні. Але це враховуючи те, що для нанесення рум'ян я використовую величенький сухий спонж. Чомусь саме ним мені найбільше подобається наносити цей продукт.

Але знову ж таки, порівнюючи стару і нову версію (того ж відтінку 404), лише з часом я можу сказати, що вони стали більш крихкі і розсипчасті.

Як я уже зазначала, рум'яна максимально насичені і пігментовані. Вони надзвичайно легко наносяться і ними МОЖНА наставити плям.

ОДНАК тут же зазначу, що рум'яна гарно тушуються як спонжем, так і пензликом. Крім того, залишки рум'ян завжди легко прибрати спонжиком із залишками тонального засобу 🙌🏻

У мене комбінований тип шкіри, який зимою схильний до сухості, тому наразі стійкість рум'ян на обличчі зашкалює. Я іх бачу за 8+ год ПІСЛЯ нанесення 🔥

На обличчі не відчувається, дискомфорту не викликають ні при нанесенні, ні при носінні.

На шкірі обличчя у повноцінному макіяжі, а також у "ноу-мейкап" (таке теж покажу) виглядає приголомшливо. Повторюся, рум'яна ідеально освіжають та додають шкірі здорового відтінку. Вони не виглядають так кричуще, як в упакуванні. Доволі приємний і натуральний відтінок за умови акуратного використання і достатнього тушування

Дівчатка, я максимально рекомендую ці рум'яна. За свою вартість вони дуже якісні та приємні у користуванні. Признаюся, що це мої другі рум'яна у косметичці і...здається саме з них починається моя любов до цього продукту 💕

Дякую за увагу 🥰