olena_glossy

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Не перебільшуючи, в мої руки попав дійсно чарівний боксик 🤩. Дякую Makeup Club та LOréal Paris за можливість тестувати нову продукцію.

Що знайшла всередині милої коробочки 🌟

🔶 Дві безаміачні фарби для волосся L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes.

🔶 Компактну щітку для волосся Tangle Teezer. Ця манюня вразила 🤩. Перевірена часом на моєму волоссі Tangle Teezer, у форматі маленької щіточки, яку можна носити в сумці чи рюкзаку, адже має захисну кришку. Красиво та зручно.

🔶 Настільне дзеркальце BaByliss PRO.

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Заглиблюємось та розкриваємо коробочку з фарбою

🔶 Інструкція з малюнками та описом процесу фарбування – без неї нікуди та рукавички.

🔶 Крем-фарба для волосся в тюбику.

🔶 Проявник у білому напівпрозорому флакончику.

🔶 Додаткова насадка-гребінець для зручного нанесення фарби.

🔶 Шампунь в тюбику.

🔶 Маска для волосся у білому напівпрозорому флакончику.

Результати фарбування та висновки

Волосся зараз не планувала малювати, тому боксик вирішила подарувати подрузі. Мене це потішило ще більше, адже вдалось зробити щось приємне для неї. Обрали відтінок 3U Універсальний темно-каштановий, який на нашу думку на картинці максимально відповідав потрібному відтінку.

P.S. Вгадали.

Фарбування відбувалося в перукарні майстром 😊. Жодних нарікань від спеціаліста на фарбу не було.

Найголовніше:

🔶 Фарба чудово замальовує сивину.

🔶 Колір волосся виглядає максимально натурально. Не дарма серія називається «Нюдові відтінки».

🔶 Після фарбування волосся м’яке, блискуче та абсолютно не пошкоджене. Особливо хотілось би відзначити ефект від маски. Її цілком можна порівняти з професійними масками, які використовують в салонах.

На жаль, є одне "але": зовнішнє пакування фарби російською мовою, в інструкції пріоритетна мова теж російська. Фарба свіжа, її терміни придатності нормальні. Сподіваюсь виробник переходить на пакування українською мовою, бо цей нюанс бентежить.

😍 В загальному, фарбою та результатом фарбування подруга задоволена та рекомендує фарбу L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes, і я теж приєднуюсь до рекомендацій!✨

P.S. Враховуючи зручність та простоту, ця фарба буде чудовим вибором для самостійного фарбування вдома.