wowmom

Блиск, про який я дізналася від візажистів , і в який я закохалася з першого нанесення

Блиск, про який я дізналася від візажистів , і в який я закохалася з першого нанесення

Привіт, красуні!

Як же круто, що в нашому клубі, топові візажисти діляться своїми знаннями, лайфхаками, і знахідками косметики.

Я давно підписана на наших б'юті експертів в інстаграмі, бо обожнюю їх макіяжні майстер-класи, і дуже часто купую засоби саме з їх рекомендації. Так, нещодавно я придбала шикарний тональний крем від Physicians Formula, про який я розкажу трохи згодом, і дуже красивий бюджетний блиск для губ Bell Color Lip Gloss. Ним я користуюся вже більше місяця, тож думка про нього сформована остаточно, та, забігаючи наперед, скажу, що блиск дійсно чудовий.

Блиск, про який я дізналася від візажистів , і в який я закохалася з першого нанесення

В мене блиск у 10 віддінку. Це ніжний прохолодний рожевий колір, с дрібним срібним шимером.

Блискітки дуже делікатні, вони не надто яскраві, проте за рахунок їх наявності, віддінок дуже красиво переливається.

Аплікатор маленький, трохи твердуватим, і не набирає занадто багато продукту, що, особисто мені, дуже подобається.

Блиск має ніжний приємний аромат, який відчувається лише під час нанесення. Присмаку на губах нікого не залишає.

У Bell Color Lip Gloss класна текстура, бо навіть досить світлий віддінок не полосить, не западає в складки, і, головне, не скочуються у білу полоску.

Щодо липкості, то тут вона мінімальна. Як на мене, блиск взагалі не липкий, порівнюючи з іншими моїми екземплярами.

На губах тримається добре 2-3 години (це норма для такого продукту), і після того, як він "всмоктується/зникає/зтирається", шкіра залишається м'якою та зволоженою. Блиск сміливо можна використовувати навіть замість бальзаму.

Обожнюю носити цей блиск з контурним олівцем, бо тоді виходить дуже соковитий ефект.

Таке комбо найчастіше можна побачити в мене на губах.

І особливо зараз, коли на вулиці холодно, завдяки зволожуючій формулі, губи не сохнуть і не тріскаються.

Отже, красуні, якщо ви любите блиски для губ, то я щиро раджу звернути увагу на Bell Color Lip Gloss, бо у нього красиві віддінки, і приємна текстура.

Дякую за увагу 😘