Alina Litva

Olaplex #3 проти K18

Olaplex #3 проти K18

Olaplex #3 та К18 – це два популярних засоба для пошкодженого волосся. Обидві процедури відновлюють пошкоджене волосся, але вони працюють по-різному.

  • Потрібно 30 хвилин, щоб подіяти
  • Вартість ~ 30$ за 100 мл
  • Спосіб застосування: Olaplex №3 Hair Perfector - це засіб, який треба наносити на вологе, підсушене рушником волосся, витримати не менше 10 хвилин, потім змити і продовжити свій звичайний догляд за волоссям
  • Olaplex містить єдиний активний інгредієнт, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, який відновлює порушені зв'язки
  • Потрібно 4 хвилини, щоб подіяти
  • Вартість ~ 70$ за 50 мл
  • Як використовувати: просто вимити волосся, не використовувати кондиціонер/маску і нанести K18 як незмивний кондиціонер
  • Маска для волосся K18 містить запатентований інгредієнт K18Peptide™, який відновлює пошкодження спричинені гарячим укладанням, знебарвленням, фарбуванням, хімічними обробками та ін.

Пептид - це короткий ланцюг амінокислот, який природно зустрічається в організмі. Пептиди є будівельними блоками білка, вони відіграють важливу роль у багатьох біологічних процесах 🤓 Якщо простіше - K18Peptide імітує структуру кератинових білків та повторно з'єднує зламані кератинові ланцюги. Досить сміливе твердження, я знаю.

K18 - це незмивний догляд, який працює на клітинному рівні, відновлюючи пошкодження і повертаючи волосся в їх природний стан.

Olaplex відновлює пошкодження, відновлюючи розірвані дисульфідні зв'язки у волоссі, що відбуваються більше на поверхневому, ніж на клітинному рівні, як у K18.

Висновок, K18 впливає на структуру волосся набагато глибше, ніж Olaplex. І чим більше ви його використовуєте, тим краще він працює. Я це підтверджую, у мене чудові результати з K18, до того ж він має миттєвий видимий ефект і зрештою не вимиється.