Олена В

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Солодкий вершковий торт та кисіль з ревеню-саме такі у мене перші асоціації з цим ароматом.

Дивно, але мені подобається. Хоча ванільні солодкі аромати це зазвичай не моє. А ось чоловік зразу ж сказав:" До мене з поцілунками сьогодні не підходь,бо надто все це слащаво".

Але..все ж .. Який же він Amo Ferragamo?

Початкова нота: Кампарі, Розмарин, Чорна смородина
Нота серця: Жасмин самбак, Мате, Ревінь
Кінцева нота: Амброксан, Ваніль, Сандал

Східний квітковий аромат,який з’явився на світ в 2018 році. Парфюмер: Marie Salamagne.

Аромат досить просто відкривається: початок цитрусовий, наче є нотки вербени та чорна смородина. Спочатку не могла зрозуміти чому я вербену відчуваю, а її немає в піраміді. А потім погуглила про кампарі (здається колись його пробувала, але це було так давно) і все стало на свої місця 🥰. Отже,цитруси з трав’яним присмаком і смородина.

Хоча чорну смородину не люблю в жодному вигляді, тут вона якась легка та невагома,з дуже приємною кислинкою. Може це ревінь додає шарму?

Потім долучаються ваніль та сандал. Але цитрус та вербена при цьому не зникають. І вже грають разом з легкою солодкістю , дуже таки гармонійно. Начебто все досить просто. Але щось є, особисто для мене, в цьому привабливим та звабливим. Аромат солодкого безтурботного життя. Як вже хочеться цього безтурботного та мирного життя.😌

Аромат на холодну пору року. Влітку може бути надокучливим.

Стійкість середня, на години 4-5.

Рекомендую все ж знайомство починати з пробничка або відливанта!

Дуже вдячна за увагу!😍Всім спокійного дня!