Дарина

Аромат, який в магазині здався цікавим, а коли нанесла його вдома - банальним

Аромат, який в магазині здався цікавим, а коли нанесла його вдома - банальним

Одразу хочу вибачитись перед прихильницями цього аромату. Про смаки не сперечаються, я лише ділюсь своїми враженнями🙈

Сьогодні отримала ще кілька відливантів люксової парфумерії, яку вподобала собі перед святами. А перед святами я багато ароматів у найближчому Брокарді наслухалась, бо хотілось чогось новенького у свій парфумерний гардероб.

Gucci Flora і всі похідні аромати дуже популярні, наскільки мені відомо. Тож затестивши у магазині, мені здалось, що Gucci Flora Gorgeous Gardenia та Gucci Flora Gorgeous Jasmine - вельми цікаві аромати. Але, як я написала у підзаголовку, я забагато парфумів до них наслухалась і вже запахи сприймала не зовсім коректно 😅

До слова: сьогодні я отримала якраз ті парфуми, які слухала після багатьох нішевих в магазині, тож тепер відчуваю, що маю котів у мішку 😅 Але і матиму відгуки, якими поділюсь з вами))

Версію жасминову я ще не наносила на себе, а от гарденію - так. І моє розчарування за кілька годин, що я його ношу, не змінилось. Це самий звичайний попсовий квітковий солодкий аромат, яких є багато. У мене в шкільні та студентські роки були якісь схожі аромати з Avon та Oriflame. Певна схожість є з ароматами VS, хоча навіть вони мені якісь цікавіші. Навіть деякі антиперспіранти мають схожий аромат. Не кажу, що це погано, просто МЕНІ це вже не цікаво.

Розумію, чому ці аромати заходять багатьом, та я вже розбалувана більш різноманітним звучанням парфумів за надцять років цікавості до них. Хоча чоловік, коли до мене підійшов, сам зробив комплімент що я гарно пахну 😇

Загалом він приємний, кілька годин тримається точно, нікого не "задушить" і не викличе огиди) Може зовсім юним дівчатам він буде більш по кайфу, як і мені колись подібні аромати.

❓ Знайомі з цим ароматом? Тільки не кидайтесь в мене тапками, якщо дуже його любите🫣

Аромат, який в магазині здався цікавим, а коли нанесла його вдома - банальним
Аромат, який в магазині здався цікавим, а коли нанесла його вдома - банальним