Zhukovka

Блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss

Блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss
Блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss
Блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss

... Я спробувала і закохалася😍 Читаючи відгуки , не розуміла, чому його всі так нахвалюють. Ну, блиск і блиск, вони всі плюс мінус однакові, думала я і помилялась ! Що ж такого особливого у блисках від Maybelline , давайте поглянемо разом ☺️

Вік: 18+
Об'єм: 5.4ml
Класифікація: мас маркет
Країна ТМ: США
Зроблено в: Франція

Флакончик зроблений із міцного та щільного пластику, який точно порадує своєю надійністю 💯
Мінус полягає в тому, що це не кишеньковий варіант 👛
Якщо ви полюбляєте маленькі сумочки, то будьте готові, що окрім блиску поміститься лишень квиток на метро 🚇
Аплікатор теж досить масивний, але неймовірно зручний і такий лагідний до губ 👄. Одного занурення вистачає для повноцінного нанесення!
Горлечко-аплікатор чудово виконує свою функцію !) Видає блиск порційно і пропорційно 🩷
На кришечці зверху вказаний відтінок , у мене 002 ісе 🧊
Також присутні інформаційні наклейки та штрих-код , котрі допоможуть ознайомитися із блиском більш детально.
Склад, виробник, срок зберігання і тд...
На лицьовій стороні викарбована назва продукту LIFTER GLOSS, що виглядає досить стильно 🆒 .
В цілому блиск має дорогий вигляд і мені дуже подобається ( прийдеться купувати сумочки побільше 😅)

Для знайомства я обрала 002 відтінок під назвою Ісе 🧊 Це універсальний, ніжний , молочно-рожевий блиск, який точно підійде кожній 🎀. А ще його легко поєднувати з олівчиками будь-яких відтінків ✏️
Приємно вразив і цукерковий аромат 🍬. Доречі , на смак блиск теж солоденький 🤤
І хоч він не самий стійкий , як на мене , проте головною його перевагою є все ж таки приємна текстура, яка не тільки гарно лягає , а ще й зволожує губи , піклуючись про їх гідробаланс 👄.
Вже після першого використання я відчула наскільки мої губи стали м'якенькими та ніжними 🪽.
Наче після бальзаму !

На фото поєднання прекрасного олівчика від Lamel у 406 відтінку Light Plum та блиску від Maybelline Lifter Gloss 002 Ice
Це поєднання підкорило моє серденько 🩷. Губи виглядають вишукано та соковито ! Присутній ефект збільшення 👄

Мінус ➖
-Розмір флакончику (хотілось би менше)
-Стійкійсь (хотілось би більше)
Плюс➕
-Аромат
-Текстура
-Палітра
-Візуальне збільшення
-Не липкий
-Смак
-Зволоження
Це блиски нового покоління , які не тільки прикрашають вас , а ще й піклуються про стан ваших губ! Мені він дуже сподобався і однозначно придбаю нові відтінки🔥. Тож 100% раджу спробувати і вам 💋