Missmili

Masaki Matsushima Suu...

Masaki Matsushima Suu...

Якщо ви полюбляєте свіжі,фруктові і стійки аромати то вам сюди😉

Цей аромат я придбала собі ще з місяць тому і залишилася в повному захваті👌

Так от

Парфумерія від бренду Masaki Matsushima відрізняється стриманістю і лаконічністю,це легкі і вишукані аромати зі свіжим направленням.

Для себе я обрала аромат Suu…

Аромат Masaki Matsushima Suu... був випущений ще в далекому 2008 році(15 років тому😱)

Тип аромату фруктово-квітковий

Masaki Matsushima Suu...

Піраміда:

Початкова нота: Китайський грейпфрут, Тропічні фрукти, Японська груша
Нота серця: Жасмин, Лотос
Кінцева нота: Білий кедр, Мускус

............................................

Що відчуваю я:

Це аромат холодний,свіжий і фруктовий

Під холодним я маю на увазі що немає якихось пудрових чи приторно-солодких ванільних нот.

Це свіжі,найсвіжіші тропічні фрукти типу манго-маракуї,трошки персиків(хоча в нотах їх немає) і холодний солодкий чай.

Квіткові ноти з дрібкою мускусу теж присутні,вони делікатно підкреслюють фруктову складову аромату,але при цьому не домінують.

Suu...і свіжий і фруктовий і зовсім трішечки солодкуватий,ця солодкість саме від фруктів,дуже делікатна і ненавʼязлива,аромат гарно звучить навіть зараз, взимку,нагадуючи що скоро тепле літо.

Також є в ньому щось знайме,мені нагадують один із ароматів Avon які зняті з виробництва років 20 тому(не памʼятаю назву,але флакон був в помаранчево-фіолетових відтінках)моя мама ними користувалась,і дуже той аромат мені подобався.

Парфум дуже компліментарний,має тонкий ненавʼязливий,але при цьому відчутний шлейф.

Стійкість як для легкого фруктового аромату приголомшива,зранку нанесла і до вечора він залишається зі мною.

Аромат мені дуже сподобався,його так і хочеться постійно вдихати,настільки він для мене приємний)