Коваль Анна

Мій топ звичок у догляді за 2023 рік. Part 1.Волосся.

Мій топ звичок у догляді за 2023 рік. Part 1.Волосся.

Я вже достатньо рідко експериментую з методами догляду та макіяжу, лише з засобами, бо вважаю, що підібрала найбільш підходящі для себе формули. Але за 2023 у мене сталося «прозріння» у декількох моментах, а тому ділюся і з вами. Оскільки пост вийшов довгим, вирішила розділити на дві частини: про волосся та про обличчя

Це була моя помилка, яку я робила довгі роки: після шампуню використовувала кожного разу маску, етап бальзаму або пропускала, або наносила до маски. Як мені підказала перукарка, маску ЗАВЖДИ треба «закривати» бальзамом і бажано не наносити частіше разу на тиждень, інакше це навпаки зайве обтяжує волосся. Я була впевнена, що таким чином наповнюю, зволожує волосся, а виходить навпаки🥲 Після того, як змінила цю звичку і поставила бальзам пріоритетом, моє волосся стало суттєво кращим. Тому хто теж не знав - спробуйте, гірше точно не буде

У мене кучеряве пористе волосся, все своє життя я максимально уникала сушки феном і пишалася цим. Після фену моє волосся здебільшого було надо «розділеним», без завитків, та ще й додатковий термо вплив на волосся, кому ж це треба. Аж раптом почали подейкувати, що сушити природнім способом навпаки більш шкідливо для волосся, оскільки розбухає кутикула волосся, чешуйки розкриваються, пасма стають більш вразливими.

Я довго не наважувалася перейти на фен, думала, що це не для мене, аж поки не замовила олійку CHI, яку начебто якраз потрібно було наносити саме перед сушкою феном. Цього разу використовуючи хороший термозасіб+олійку+низькі температури, я вже ж наважилася повноцінно висушити волосся феном. Ви б бачили моє лице, коли замість типово тьмяного, пухнастого волосся, я побачила розсипчасте і блискуче. У мене був культурний шок😂 З тих пір пройшло 10 місяців, за цей час я не сушила волосся буквально рази 3-4 і кожного разу про це дуже сильно жалкувала🤪 бо різниця дуже помітна.

АЛЕ! Тут дуже важливий саме класний термозахист, мені подобається використовувати спрей на корені і довжину + олійку на кінчики і залишки по довжині

Мені останнім часом все більше почали вночі заважати коси. То кручуся і вони повсюди, то спекотно, то лоскотно від них. Було велике бажання їх прибрати, але думала, що цим буду навпаки шкодити волоссю. Потім надивилася рекомендацій завʼязувати волосся у легку косичку, оскільки це запобігає ламкості та посіченню і вирішила, що це доля. Дійсно, волосся зранку виглядає набагато краще, його не потрібно розплутувати і видирати. Щодо ламкості важко судити, оскільки я вводила і інші звички, тому волосся загалом стало кращим, але я вірю, що це справді працює і допомагає. Тепер я просто не можу лягти спати з розпущеним волоссям, мені некомфортно, наче щось не так. Важливо саме легко заплітатися, також як варіант робити легку «дульку» зверху, тут кому що, а також обирати ніжну до волосся резиночку. На щастя, зараз великий вибір, в ідеалі вибирати натуральний шовк, але і аналоги теж достатньо хороші.