Kizza

Спаркло-ґліттерні підсумки 2023 року

Спаркло-ґліттерні підсумки 2023 року

Сьогодні презентую сяючий випуск моїх косметичних запасів на кінець 2023 року. Про окремі кольори я писати не буду, були вже докладні дописи, посилання на які я обов'язково додам. Впринципі я спробувала передати всю красу даних косметичних продуктів - тому не зволікаємо і починаємо🥰

Мерехтливий сяючий розсипчастий пігмент, що найкраще працює на підложках. Краще нанесення для них - палець, або силіконовий аплікатор. Найновіші в моїй колекції. Дуже люблю їх на внутрішній кутик і на темну підложку. Дійсно балдьожні. На свотчах не дуже видно, але вони на очах передається не тільки блиск, а й колір самого пігменту✨

Гліттери різних форм та розмірів. Мають просто навіжено-фестивальний настрій. Але через свою формулу яка дуже вазелініста не застигають і роз'їдають тоналки і тд. Як літній варіант на голу шкіру - просто неймовірно! З ними точно не загублять вас у натовпі. А ще величезний плюс - що ґлітерини або прозорі, або мають колір і виблискують з усіх боків, то ж неде ефекту якоїсь заразної хвороби 🤣

Пресована дуохромно-мультмхромна історія. По них видно, що їх я люблю сильно і наношу як соло так і в якості акценту. Голографік дуже сипкий і набирається пластівцями, тому з ним дуже обережно треба.

Докладніше туть: https://club.makeup.com.ua/post/2308/

Закінчимо з парадом баночок🤣

Переходимо до пігментів розсипушок від Lotus Flower.

Кольори дуже гарні, працювати з незвички не так просто, як здається, але результат того вартий❤️ Серії відрізняються кольором кришечки: чорні - то пігменти, золотий - то тіні-хамелеон, а срібний - то слюда, але в мене їх немає😔 Проте може бути у Катерини Воробйової😉 Звісно родзинка даного натовпу баночок - то хамелеон "Медіна". Такий зеленувато-оранжево-червоний, ніби спинка скарабея. Дуже класний акцентний пігмент. Пам'ятаємо, що пігменти ми не тушуємо: наліпили, підчистили і готово 🤗

Багато-багато блискіток в упаковці. Добути блискітки можна в кришечку привідкривши і потрусивши упаковку. Чудово працюють з клеєм для гліттерів, дюралайном липкими підложками. При попаданні в очі - дуже сильно пісочать. Тому працюємо акуратно і потрошку - бо подразненні очі гарантовані.

Essence іди ти зі своєю упаковкою... Після даного огляду довелось пилососити диван, адже всі ці чудові (не дуже) ґлітерини одразу стали з ним єдиним цілим. Це розчипушка ґлітерини як прозорих так і чорних... Увага питання - в суміші це прям дахозносний заміс. А от окремими частинками, ніби якісь комахи 💩. Кажу ні данову відтінку і однозначне ні даній упаковці.

На мою думку це ідеальна форма ґліттеру. Дозатор чудовий, блискітки фіксуються, можна нашарувати, якщо добре просушувати попередні шари. На очі не рекомендую, бо як попаде - то це неймовірно боляче. Я всі ґлітери не рекомендую наносити на очі, якщо що. Не дивлячись на те, що сама таку штуку роблю кожного разу😅

Ґліттер, яким ще зручніше користуватись. Прозора база і прозорі сяючі блискітки різного розміру. Фіксується. Про них докладно писала туть: https://club.makeup.com.ua/post/13840/

Маю ще низку пігментів, свотчити які немає сенсу. Майже всі маю ідентичні кольори але інших виробників. Ці потихеньку користую хоча деякі просто вічні по своєму розходу. Викидати звісно не буду, але зайвий раз їх не "свічу" і тихенько собі закінчую.

Найулюбленіша моя форма - це звісно пресовані пігменти. Можна пальцем, можна плоским пензлем, можна аплікатором.

Пігменти в баночці - на другому місці, бо як людина з вродженою особливістю росту рук (з тазу) маю погану звичку їх пересипати, або ще якось неакуратно з ними працювати. Їх я не соромлюсь наносити будь якими пензлями, навіть пухнастими. Але тут треба липка або кремова підложка.

Ґлітери в мене переважають самофіксуючі над вазеліновими чи розсипними. Брови, щоки, тіло - це найкращі місця для них. На очі не рекомендую наносити, особливо коли ви носите лінзи. Потрапляння ґлітеринки або блискітки під лінзу - це гірше від камінця в чобітку і піщинки в презервативі.

Отакі в нас сьогодні блискучі висновки✨ А я вже починаю готувати наступний випуск😘