Mandarinka

Куштуємо на смак Манго від Tink

Куштуємо на смак Манго від Tink

Вітаю! Одного разу спробувала я манго, але так як обирати не вміла - він був мабуть не спілий і на смак виявився як морква. Реабілітую манго в своїх очах разом з брендом Tink!

Куштуємо на смак Манго від Tink
Куштуємо на смак Манго від Tink

Я дуже люблю використовувати базові бальзами для губ, які в першу чергу мають виконувати захисну функцію - від зовнішніх подразників: вітру, морозу, дощу, щоб не викликали шелушіння.

Декілька разів пораділа, що в останній момент вкинула в кошик данний бальзам, оскільки мій розбився як раз в дорозі на пошту.

Перш за все хочу відмітити стійкий аромат: він приємний, солодкий, але насичений. Я його відчуваю навіть після нанесення ще хвилин 20 мінімум, тому дуже рада, що мені він сподобався.

Окрім того, хочу відмітити смак - так-так, у бальзама дуже відчувається солоденький смак. Він стійкий, є додаткові нотки окрім солодкості, фруктовий - явно для того щоб підкреслити смак манго.

Консистенція бальзаму - як у густого гелю, комфортний у використанні.

Але найголовніше - його результат: бальзам можна наносити і легким одним шаром, він лягає легко, але не менш результативно. Стійко переносить будь-які морози: тестувала як в мороз так і дощ з вітром - губи залишились зволоженими і приємно м'якими, не відлущувались.

Окремо хочу відмітити, що бальзам дуже пом'якшує губи, можливо якби ураження і були, він би з ними справився і загоїв їх.

Взуально бальзам дає легкий блиск - легкий, приємний, ненав'язливий. В один шар - його буде слабо помітно, але зволоження ви все одно отримаєте.

✅ У бальзама стійкий і приємний аромат і смак

✅ Бальзам приємний і не дає липкості

✅ Надає зволоження і пом'якшення

Можу сміливо рекомендувати бальзам від Tink і даю йому 5/5!