Зазираємо у косметички одна одної
Підгледіла тренд у ТікТоці і принесла вам. Сьогодні ділюся важливими дрібничками у догляді та макіяжі. А щоб було цікавіше, зазирнемо не лише до моєї косметички, а й до моєї молодшої сестри.
Так, це знову моя молодша сестра Марійка (16 років). Вона вже з'являлась тут в постах. Ми проводимо багато часу разом і кожного разу це просто неймовірний вайб. Обожнюю ходити з нею в книгарні, на каву з книжечками, переглядатися розуміючими поглядами за сімейними застіллями та жартувати локальні жарти.
На косметички одна одної ми теж повпливали, як і на смаки в музиці та літературі.
Про більшість з цих продуктів я вже писала і огляди легко знайти у блозі. Тому, не спамитиму тут посиланнями. Але, якщо є запитання або знайти допис не вдалося, то з радістю допоможу у коментарях.
Очищення обличчя
Шкіра в нас обох комбінована і Т-зона потребує особливого ретельного очищення. Тому, обрали саме двофазне і не натішимось.
Загалом, це ідеальне комбо для моєї шкіри саме на період зими. Воно дарує відчуття чистоти, але не "до скрипу" і без стягнення.
Для Марійки було важливим, щоб гідрофілка була рідкою, а не у форматі бальзаму. Причина мене відверто здивувала. Сестрі просто не подобається бальзам на дотик😅 У всіх нас свої забаганки, тому було обрано iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil. Слово календула вже заспокоює, погодьтеся, та й за відгуками здалося, що це буде непогана гідрофілка для підліткової шкіри. На щастя, все підійшло.