Malisa

Avon Planet Spa - лікті та ступні теж заслуговують на догляд

Avon Planet Spa - лікті та ступні теж заслуговують на догляд

Якщо ви колись чули жарти, що у жінок є креми для лівого ліктя і правої п'ятки - то мабуть, йшлося саме про цей продукт.

Бо цей крем - спеціально для рук, ліктів, ступнів і б ще додала колін.

Не знаю як у інших представниць прекрасної статі, але взимку мої лікті от прям страждають. Сухе повітря в квартирі, обезводнення і інколи прям відчуваю явну шершавість, яку звичайним кремом не прибрати.

Так от саме для цього купила цю баночку від Ейвон, бо саме цей крем - це мабуть справжня легенда і знахідка для дуже і дуже сухої шкіри.

Avon Planet Spa - лікті та ступні теж заслуговують на догляд

Цей крем має досить плотну текстуру, досить густий та маслянистий. Бо в складі є масло ши.

Його треба зовсім трошки, наноситься легко, вбирається шкірою прям моментально.

Якщо шкіра прям пересушена, то одразу після нанесення відчуваю наче аж "дьоргає". Живить і зволожує моментально! І має накопичувальний ефект.

Досить декілька застосувань, щоб лікті знову були м'якесенькими.

Так само дуже класно його застосовувати для сухої шкіри п'яток. І влітку, коли на пляжі, коліна в піску, також буває шершавість - то знову ж цей крем і ніяких проблем.

І цей крем прям мегакрутий - якщо у вас дуже і дуже суха шкіра рук. Від холоду аж пальці наче тріскаються. То ейвон творить чудеса.

Мабуть, це єдиний у них суперпродукт, який ефективний на всі 100%.

АЛЕ! В нього ДУЖЕ інтенсивний аромат. Дуже солодкий, дуже нав'язливий, і дуже тривалий! І для мене стає навіть дискомфортним, коли через годину він все ще тримається на шкірі як прибитий.

Розхід дуже економний - наче вже стільки користуюсь, а кінця цієї баночки з її 75 мл все ще немає.

Тому якщо шукаєте дуже живильний крем - рекомендую. Але зважайте на аромат.