Кузя Ю-а

Hedonic і це ідеально…

Hedonic і це ідеально…

Я давно пишу огляди і все більше та більше звертаю увагу на українського виробника! І чим більш тестую наше, тим більше відмовляюсь від іноземного. А чому? Бо ми вже доходимо якістю до люкс брендів.

Туш для мене завжли була тим єдиним, без чого я не вийду в люди, так би мовити... Бо оченятка розкриваються, погляд свіжіє. Та що казати , одна туш міняє все моє обличчя та настрій на ньому 😂

Цього разу, я звернула увагу на hedonic! І це була моя стратегічна помилка! Помилка, бо я прошляпила вже купу часу на абсолютно гірші продукти. Бо hedonic підкорив моє серденько. Всі мої попередні огляди завжли зводились, що в люкс брендах мало тушей з термовластивостям. Мені, як молодій, ну ок Не молодій, мамі, треба все швидко змити, швидко нанести і що б добре трималось! Бінго, це про цю туш!!!!

Скільки в неї бонусів:

  • Високопігментована
  • колір чорного шоколаду, що дуже дорого виглядає на очах
  • оптимально наноситься на війки бо щіточка дуже цікава
  • шалене видовження на об'єм (мега сексі)
  • не осипається
  • і найкраще - змивається теплою водичкою

І, так, всі знають, що я люблю швидкі мейки! Цього разу, я взяла туш hedonic, гель для брів екстрасильної фіксації також hedoniс та вв з румяшками. Результат на фото 💋

Так, гель для брів екстрасильної фіксації також hedoniс, це взагалі на окремий пост тягне!

По перше, це новинка, а по друге, я в житті ще не бачила такого адекватного гелю.

ВІН НЕ ЗАЛИШАЄ БІЛОГО НАЛЬОТУ, ЕКСТРА СИЛЬНО ФІКСУЄ ТА ТРИМАЄТЬСЯ ВЕСЬ ДЕНЬ!

Загалом, від сьогодні, я фанат бренду і так, дівчата, раджу від чистого ♥️ серденька! Велком на шоппінг :)

оцінка 10 з 10 👌

Hedonic і це ідеально…
Hedonic і це ідеально…
Hedonic і це ідеально…