MAXIMOVA🌷

Санта Skomska Olya

Санта Skomska Olya
Санта Skomska Olya

На цей раз в ролі Санти - красуня Оля, творча та креативна☺️ Твій смак одразу читається в художньому дизайні листівки, а ще відкривається любов до песиків🐶 Симпатизую твоєму стилю створення дописів і їх гарному оформленню🫶

Санта Skomska Olya

Тут різномаїття різних цікавинок.

  • Розпочну з прикрас: святкові сережки і підвіска з перлинками та брошка з кроликом, який вистрибнув з сторінок Аліси в країні чудес😊 Пензлики з блискітками, їх ручки схожі на тоненькі крижані бурульки, що звисають зі стріх будинків в морозні дні❄️
  • Саше для білизни, яке я спочатку прийняла за тканинну маску для обличчя поки не прочитала назву😁 Воно вже висить в шафі, одразу після відкриття має досить активний аромат, він відповідає заявленим запахам - зелений чай/бавовна/едельвейс. Саше переміщаю по різним секціям, щоб аромат не концентрувався в одному місці і насолоджуюсь свіжістю аромату відкриваючи кожного разу шафу🥰
  • Солоденьке☺️ льодяник одразу забрала донька, а шоколадки вже смакуються з чайком☕️
  • На черзі косметика, вся в новинку для мене і через це така цікава. Палетка Glam bee з дуже цікавими кольорами - це виклик для мене😁 буду пробувати експериментувати. Тіні від Catrice візуально красиві і мені подобається, що в описі вказано blush glow - вони сяючі і я таких якраз не маю✨ Блиск максимайзер Eveline - красивий колір, зручний аплікатор, сподіваюсь не дуже щипається😊

Дякую, Санта😘 це неймовірний пакуночок під ялинку🎄