Тетянка 🤩

Моя рутина. Продукти для ранкового та вечірнього догляду за обличчям

Моя рутина. Продукти для ранкового та вечірнього догляду за обличчям

7 продуктів, які такі важливі для мене та все ж деякі я хочу замінити 🙃

  • Мені подобаються мої пінка та гель для вмивання та ще хочу спробувати очищення від Heimish та Cosrx.
  • Хочу замінити міцелярну воду на гідрофільну олію Purito (дуже хотіла від Iunik, але через дозатор не придбала).
  • Кремчик від Avene не проміняю та зацікавив крем Purito з центелою 💚

Буду рада, якщо ви розкажете про досвід використання цієї косметики 🫶🏻

Мій ранок у 80% починається з вмивання, частіше використовую глибоко очищувальну пінку з низьким pH Pyunkang Yul, але й буває настрій для гелю Q+A

Далі час для тонеру з екстрактом астрагалу Pyunkang Yul, або ж це перший крок ранкового догляду (якщо відчуваю що шкіра суха чи чутлива) 💆🏼‍♀️

Наступний крок має 2 варіанти:

  1. Якщо сонячна погода, то наношу SPF Needly. Якщо УФ-індекс нульовий або ж я в день вдома то наношу тільки крем Avene.
  2. Якщо відчуваю що шкіра суха і мені потрібно на вулицю - використовую крем і SPF.

Якщо є макіяж або SPF вечірня рутина розпочинається з міцелярної води 💧

Далі (або ж першим кроком)) йде гель для вмивання з ніацинамідом Q-A.

Після вмивання гарно витираю обличчя паперовими серветками та чекаю, щоб обличчя було повністю сухе. А все тому можна отримати пошкодження від Дериви, якщо нанести на вологу шкіру 😬 Я користуюся Деривою 5-7 разів на тиждень.

Я не закриваю адапален то і тонер і крем використовую дуже рідко, коли в мене вихідний від Дериви)

Дякую що читаєте 🫶🏻