Той самий червоний кушон: Missha Velvet Finish Cushion

Той самий червоний кушон: Missha Velvet Finish Cushion

Цей продукт став хайповим з моменту появи, бо корейських кушонів за доступну ціну насправді не так багато. За заявою виробника, у ньому є все для щастя: SPF50+/PA+++, матове покриття без ефекту маски, зволожуючі та протизапальні компоненти, і навіть обіцянка, що він не буде відбиватися на екрані смартфона! Я вирішила перевірити, наскільки ці заяви правдиві для комбі-шкіри.

Той самий червоний кушон: Missha Velvet Finish Cushion
Той самий червоний кушон: Missha Velvet Finish Cushion
Той самий червоний кушон: Missha Velvet Finish Cushion

День 1

Мій відтінок – 21, найсвітліший у лінійці. Зазвичай у корейських засобах світлий тон іде з легким сіруватим підтоном, аби компенсувати пожовклість шкіри – і мені це підходить. Але тут 21 номер був не сіруватий, а жовтуватий, отже більш направлений на перекриття почервонінь. В цілому, нічого не маю проти.

Я б не сказала, що «зчеплення» зі шкірою відбувається швидко. Десь через 5-7 хвилин, якщо одразу не припудритися, ви помітите, як він «усаджується» та закріпляється. Довгувато, як для кушону, але я спершу завжди роблю тон, а вже потім очі та контуринг, тому мені часу для оцінки результату вистачає. Треба просто змиритися з фактом, що перші хвилини ви будете блищати, як млинчик.

Він не окислився, не скатався, не запав у пори. Під очі довелося додати консилер, бо самотужки кушон не впорався з темними колами. Фото зроблене під штучним світлом у ванній, сподіваюся, видно, як лежить тон.

Перекрив почервоніння, вирівняв шкіру, але трохи підкреслив її текстуру. Ефекту «блюру» немає, якщо є висипання, зморшки, постакне – дива не чекайте.

З однозначних плюсів: носився комфортно увесь день. Не скатався. Не сушив. Скоріше навпаки – години за чотири Т-зона сильно заблищала. Тому я не помітила обіцяного матувального ефекту, але я на нього не надто і розраховувала.

День 2

На другий день тест-драйву я вирішила припудритися, і це було найкраще рішення. Під пудрою кушон носився набагато краще! Шкіра трохи заблищала тільки через 5 годин активної прогулянки містом. Він гарно подружився з пудрою, а також сухими контуруючими засобами. На екрані телефону злегка відбивається, але якщо почухати носа – не злізає під нігтями. Його однозначно треба закріплювати, якщо шкіра комбінована або жирна, і тоді ви зможете оцінити всі плюси.

Висновки:
- припудрюватися! Не очікувати матування «по дефолту».
- класний дизайн, зручно брати в сумочку або в подорож. Мінус – дивний спонж.
- дружить з іншими продуктами для обличчя.
- не окислюється.
- натурально виглядає, без ефекту маски.
- високий рівень СПФ!!!
- не сушить шкіру.
- доволі стійкий, але комфортно змивається звичним засобом для демакіяжу.