MAXIMOVA🌷

Моя Санта Zhukovka

Моя Санта Zhukovka

Два дні після прибуття дана посилка пролежала на пошті, і признаюсь, після твого дня народження Pilirina, я здогадалась від кого вона😁 і від цього ще більше хотілось її розгорнути! Та ось сьогодні, нарешті, я була в силах її забрати, ура!🤩 Листівка була на місці👌 і мої очікування підтвердились - ця рожева коробочка від тендітної окраси нашого ком’юніті - Zhukovka🫶 дуже тобі дякую😘 бажаю в новому році натхнення та сил на прояв твоєї творчості✨

Моя Санта Zhukovka

Всередині на мене чекали такі класні продукти! По-перше, все підібрано за кольором: рожеві мімішні дизайни💕 по-друге, вибір продуктів - попадання в ціль, все що мені потрібно☺️

Я якраз була в пошуках крему для рук. Пінка для душу - ну це завжди потрібна річ!🫧 А бальзам для губ - то взагалі маст хев! Якраз спробую оновлену формулу та упакування🥰 Та і про інші засоби згодом поділюсь враженнями.

На цей раз Зевс дуже ретельно обнюхав коробку і вміст, та залишився сидіти в очікуванні свого новенького рожевого гніздечка😼 вирази його морди - це просто якісь меми😂 тому я декілька таких світлин підписала💭