Оксана Князєва

Улюблений дезодорант Old Spice Wolfthorn

Улюблений дезодорант Old Spice Wolfthorn

Він в мене вже майже закінчився тож ділюсь враженнями))

  • Дезодорант у форматі стіку, в середині мав захисний ковпачок від пересихання ,внизу є колесо яким можна регулювати на скільки вам треба викрутити засіб. Викручується легко ,не заїдає і інших проблем з упаковкою не виникало.
  • Текстура тверда ,гелева ,прозорого блакитного кольору, але на шкірі він абсолютно безбарвний ,в стіку не розтікається ,добре тримає форму.
  • Дезодорант має приємний аромат, не такий як у спрея з цією ж назвою ,в спреї якраз більш різкий і чоловічий ,а тут дуже смачний ,фруктовий ,свіжий нагадує желейних ведмедиків. Зовсім не схожий на аромат стандартних чоловічих дезодорантів, для мене він більш жіночий.
  • У використанні дезодорант економний. (Добавляю фото майже с першого дня користування і зараз , те що від нього залишилось 😅)

Я придбала його на початку травня ,тобто користуюсь ним вже 8 місяців , і тільки зараз він майже закінчився ,хоча напевно ще на пару тижднів точно вистачить ,поки не куплю новий.

Враження від нього тільки позитивне, після жахливого дезодоранту від Fa про який можна почитати тут https://club.makeup.com.ua/post/10826/

цей просто прекрасний🙌🏻

  • Дезодорант наноситься тоненьким слоєм тому швидко поглинається , і не треба довго чекати поки він висохне на шкірі, як це буває з роликовими дезодорантами.
  • Абсолютно не відчувається на шкірі, нема відчуття дискомфорту ,вологості та липкості.
  • Дезодорант зменшує потовиділення та добре прибирає запах поту.
  • Не залишає жодних слідів на одязі.Подразнень та алергії не викликав.
  • Легко змивається милом або гелем для душу.

Однозначно придбаю знову,але тепер хочу спробувати з іншим ароматом ,мене зацікавив аромат Геральта із Рів.. ой White wolf😁