Malisa

Christina Aguilera Touch of Seduction - аромат для солодкоїжок

Christina Aguilera Touch of Seduction - аромат для солодкоїжок

Не пам'ятаю в який момент вирішила купити саме цей аромат від Агілери, бо на той час точно збиралась купити "класику" - той самий у вигляді жіночої фігури, з красивезним мереживним малюнком (який пізніше все ж купила).

Брала наосліп, чекала щось подібного, але як виявилось аромати зовсім різні, хоча і можна сказати, що від Агілери.

Не скажу, що мені дуже подобажться оформлення - в плані самої пляшечки, якось занадто просто. Із красивого - це квіти, оксамитові, які дуже приємно відчуваються кінчиками пальців. Дійсно Touch of Seduction!

Christina Aguilera Touch of Seduction - аромат для солодкоїжок

Пульверизатор не плюється, але хотілося б, щоб хмаринка була більше мілкодисперсною.

Стійкість - досить суттєва, з самого ранку і до вечора парфум сидить "як прибитий", а на речах взагалі декілька днів може залишатись.

Але чим же пахне ця версія парфумів від Крістіни?

Це досить солодкий аромат, який зараз для холодної пори року - просто в саме серденько.

З фруктів тут малина - джем малиновий, з цукром, який доповнюється лічі. Як начинка для суботнього круасана в кафешці.

Солодкість додає ще й ваніль, яка є в кінцевій ноті.

Якщо вам подобається Ла ві е бель від Ланком, то це десь таке саме направлення, але менш термоядерне і більш фруктове.

Яскравих квітів тут не відчувається, скоріше дещо пудрове.

Тому для мене це скоріш дійсно булочка з фруктово-ягідною начинкою, яку щедро посипали цукровою пудрою.

На дуже жарке літо - мене нещадно душить, здається, що аж шкіра липне від такої солодкуватості.

Але взимку, на більше прохолодну весну - це те, якщо хочете пахнути солодко, щоб у голодних людей аж слюнки текли :) Але і навіює зараз спогади про теплу пору року.

І при всій своїй цукровості і фруктовості - це не аромат для підлітків, бо у Крістіни вийшло зробити аромат для більш дорослої аудиторії. Бо чомусь багато хто одразу думає, що якщо так солодко - це до 18, а потім пляшечку можна ставити в сервант і милуватись нею :)

На жаль, аромат не шлейфить, і під час носки "не грає", коли спочатку відчуваєш одну ноту, з часом відкривається інша. Як відчуваєш одразу - от так і до самого кінця буде пахнути, що на волоссі, що на шкірі, тільки інтенсивність буде зменшуватись.

Моїм абсолютним фаворитом ця пляшечка не стала (в мене досить суттєва коллекція, яку збирала декілька років, ще до лютого 2022 :( ), але і не стала розчаруванням. Рука періодично тягнеться до цього флакончика, особливо зараз, коли в сильні морози хочеться щоб аромат зігрівав хоча б своїми асоціаціями.

А ви знайомі з ароматами від Агілери? Чи у вашій колекції є якийсь флакончик від неї?