Karolina

Мій Project Pan частина 1

Мій Project Pan частина 1

2020 рік, а також наступні роки позитивно вплинули розвилк екологічної свідомості в цілому.

Радію тому, що цей рух все популяризується.

Все більше виробників намагаються мінімізувати відходи та робити пакування все більш екологічним.

Все більше ініціатив популяризують свідоме споживання, навіть, якщо може здатись що динаміки не помітна. Проте це не так - маленькі кроки завжди ведуть до великоі мети.

Вірю, що ця тенденція буде лише зростати.

Звісно розвиток та популяризація косметичного ринку, різноманітні маркетингові активності, збільшення кількості косметичного ринку, створення косметичних брендів знаменитостей лише сприяють збільшенню кількості відходів, проте все більше і більше помічаю позитивні зміни на шляху до екологічної свідомості нашого суспільства.

Змінюється підхід до покупок, все більше людей починають сортувати сміття, челенджі в соціальних мережах - "Project Pan" , "Deinfuencing" впливають позитивно на екологічний аспект.

А я як людина, яка сортує сміття та відправляє його на переробку або на спалювання вже більше ніж 13 років , не могла оминути вірусний челендд - ПРОДЖЕКТ ПЕН.

В списку продукти, які з тих чи інших причин хочеться вже закінчити.

Завчасно перепрошую за непрезентабельний вид , намагалась реанімувти вигляд продуктів як могла 😅 але маємо, що маємо. В списку багато довгожителей.

Бальзамчик супер, додає легкого відтінку губам)) те, що треба для наших губ, особливо в холодну пору року.

Цей бальзамчик та 2 його братів,був в посилочці від виробника ( був про це допис).

Хочу до використати його чернз термін придатності, який закінчується вже 9 березня цього року.

А продукту ще лишається чимало))

Двох інших красенів віддала подружкам, так як розуміла, шо фізично закінчити їх до кінця терміну придатності не зможу.

Челендж для самої себе чи вдасться його закінчити))

Моя перша палетка ( за винятком подарованих в підлітковому віці палеток від Ruby Rose 😂)

Палетка Velvet Rose.

Базова, бюджетна є звісно інколи питання стосовно того, що вона осипається, але не завжди.

А так за свої гроші класна база.

На меті - використовувати білий відтінок і звісно інші відтінки також.

На заміну маю ще інші палетки, які хочу використовувати.

Тут все очевидно - всі ми знаємо чий це бренд, навіть якщо вони прикриваються Made in France.

Купувала давно, заради нього колись позбулась навіть не довикориставши запечений хайлайтер від Ламель.

Хочу використати його бо на мене ще очікує мій улюбленець від Fentуі величезна палетка від NYX.

Очікую, що бронзовий відтінок закінчиться раніше, а світлий буде жити набагато довше, бо його я використовую для зони під бровами, на кінчик носа та на губи.

Цей малюк в мене вже досить давно він якийсь нескінченний. Окрім звичного використання він також слугує як база під тіні.

Дає легке перекриття, але скочується під очима в усі мої мімічні зморшки.

Нагадую, що маю суху шкіру.

Тому хочеться потестити вже щось нове.

Тінт-тональний засіб від Givenchy

Неочікуваний лухарі серед попереднього набору 😂

Все з ним чудово, окрім того, що я промахнулась з кольором, тому доводиться зовсім по трошки змішувати його з іншим тональним засобом.

Відтінок - C205

Засіб загадка для мене.

В руках професіонала в мене з ним був офігезний мейк.

У моїх же руках поводиться дивно.

І різні методи нанесення пробувала, і різниц тип зволоження перед нанесенням майку.

От з ним історія мабуть дуже залежить від дня циклу в стану шкіри.

Хочу максимально використовувати, щоб його до кінця зрозуміти.

Відтінок - 08 Nude beige

Тут також все норм) за свою ціну ідеальні, але маю ще 7 таких олівчиквв і велике бажання протестувати олівчики від укр. брендів Sayeh і Lamel.

Тому в проджект пені ті олівчики, які ближче до свого завершення.

Олівчики:

LCF - 03 Mauve

Ruby Rose - 02 Nougat

Про цей блиск мій минулий пост :

https://club.makeup.com.ua/post/27012/

Задоволена ефектом, не задоволена печінням 😂

Ось мій проджект пен на найближчий час.

Буду тримати Вас в курсі справи 🤗