Fraulein

Порожні баночки осені

Порожні баночки осені

Назбиралась ось така купка догляду. Баночок аж 9 штук, розповід нижче про враження від кожної.

Об`єм: 350 мл.

Виробник: Чехія.

Для сухого та пошкодженого волосся.

Дуже бюджетний. Аромат неймовірно смачний, фруктово-горіхово-йогуртовий.

Звичайний шампунь, добре піниться, гарно очищує шкіру голови та не змиває колір.

8/10

Moisturise and protect skin

Об`єм: 300 мл.

Виробник: Китай

Великий об`єм, зручна упаковка з дозатором. Дуже гарно та стильновиглядає.

Аромат приємний, ніжно-пудровий. Мені нагадує аромат зі спогадів з дитинства: саме так пахли найперші вологі серветки, які я спробувала))

Щодо вражень від використання.

Густенький, швидкість поглинання середня, зволення та живлення - також середнє. Руки у мене завжді сухі, тож крем для рук - обов`язковий елемент догляду.

Даний крем особисто мені не дуже зайшов - не вистачає зволоження та ще й залишає відчуття плівки на шкірі.

Але, взагалі, крем хороший. Думаю, він сподобається тим, укого шкіра рук нормальна або ж для використання у теплу пору року.

8/10

Взагалі не зрозумілий засіб...

Великий розхід, оскільки він дуже рідкий. Аромат приємний, свіжий, віддалено нагадує яблуко.

А ось щодо ефекту - ніякий. Волосся гладке лише конкретно під час нанесення бальзаму на волосся а коли його змиваєш - воно ніби стає висушеним.

2/10

Дуже приємний аромат, наче компотик) Але коли починаєш активно втирати в шкіру, запах стає вже якимсь хімозним.

Слизька текстура. Один раз хотіла ним намазати руки в дорозі. Капнула його надолоню і поки акидувала тюбик у сумочку - він швиденько вилизнув на асфальт))

Це не звичний крем, а ніби водичка. Швидко впитується у шкіру, його треба розподіляти оперативно.

Це такий, більш засіб-забавка, а не догляд. Можна взяти влітку.

4/10

Заявлено захист до 48 годин. Але насправді захисту вистачає лише на декілька годин. І, нажаль, тут зовсім не як в пісні: "..з ночі до ранку, з ранку до ночі"....)))

Аромат маракуї та ніжного жасмину - приємний, насичений та солодкий.

Трохи пече при ненесенні на шкіру після бриття.

Пробувала й інші варінти "Fa", але вони всі такі слабенькі.

6/10

Вже давно її використала, це з подарункового набору.

Писала вже про неї тут:

https://club.makeup.com.ua/post/11856/

Можу додати, що під час використання ніяких неприємних почуттів не було, не викликала висипів чи подразнень.

10/10

"Червоні ягоди та екстракт годжі"

Досить швидко його використала. Це такий простенький, легенький крем для щоденного догляду. Але моїм сухим рукам він виявився не ефективним.

Думаю сподобається власницям нормальної шкіри.

Щодо аромату - мені пахне зеленим виноградом, а не червоними ягодами.

7/10

Об`єм: 100 мл.

Виробник: Єгипет.

Він дійсно soft cream. Має приємний ніжний аромат.

Використовувала влітку в якості крему для тіла. Зволоження достатньо, але нічого особливого сказати про нього не можу. Звичайний крем.

В якості догляду за руками - не раджу, слабкий.

7/10

Гель-мус для очищення жирної проблемної шкіри.

Об`єм: 300 мл. - великий, вистачає на довго, розхід мінімальний.

Мабуть вже майже всі з ним знайомі, але я познайомилася з ним лише цього року. І пожалкувала....

...пожалкувала, що не зробила цього раніше!

Я все життя мала проблемну шкіру з висипами, їх бло не багато, але постійно вони мене турбували. А ось після використання продуктів з серії Effaclar (брала гель для вмивання і крем Дуо+) я забула, що таке проблеми на обличчі!

Маленькі прищики, звісно з`являються, але лише перед менструацією і вони не болючі.

Обов`язково буду повторювати ще і ще!

Доречі, запах цієї лінійки мені подобається. Свіжий, мене не дратує.

100/10

Ось така підбірка в мене вийшла.

Він гарного дня!