DARIIAKOVACH

Контур-стік від Bell люблю більше за Lamel

Контур-стік від Bell люблю більше за Lamel

Я довго боялась користуватись кремовими текстурами,а сухі завжди виглядали не так,як мені хотілось. Всіма хвалений скульптор (румʼяна 404) від ламель-для мене не фаворит.

Моє знайомство з кремовим скульптором відбулось саме завдяки цьому стіку,але майже одразу я отримала величезний бокс від Lamel

Де був скульптор,який завірусився де тільки міг. І я надала перевагу йому

Та чому ж моїм фаворитом став зовсім не ламель?

Трохи про сам бренд,бо він вартий уваги і я продовжу знайомство з іншими продуктами.

Побачила я його вперше у колись знайомої,колеги,тепер дуже успішної співачки Ані Трінчер. Я заліпаю на її мейки,вона дуже гарна. І,до речі, зараз дуже змінилась як людина і змінила моє ставлення до неї. Тож і розповідь про гіпоаллергенну косметику мене зачепила. Хоч я розумію,що таке реклама,та все ж побігла дивитись на склад,вигляд,ціну і знайомитись

Отже Bell-це польський бренд косметики. У них є окрема лінія гіпоалергенної косметики. Цей стік не відноситься до лінії, та має гарний склад, не провокує подразнень.

ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), ISOCETYL STEAROYL STEARATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, KAOLIN, PARAFFIN, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, LANOLIN, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, OCTYLDODECANOL, C20-40 ALCOHOLS, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX), MONTAN CERA (MONTAN WAX), POLYETHYLENE, PROPYLENE CARBONATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Він дуже легенько малює, пігментація не супер яскрава, плям зробити просто неможливо. Тушується легко, можна навіть все звести на 0

Представлений у двох відтінках, cold 01 і warm 02

Я обрала cold, він мені підійшов ідеально. На обличчі я не бачу рудих підтонів, та на руці все ж контур трохи рудуватий. Тож прям найсвітлішій шкірі він може віддавати рудим. А для смаглявих він мабуть і не помітний на шкірі буде. Та для мене це не критично і не помітно. У Lamel 401, як на мене ще більше рудого підтону🤷🏻‍♀️

Стійкість у нього хороша, він нікуди не зникає та точно тримається понад 8 годин.

Це гарний варіант для щоденного використання, тушується як пензликом легко, так і спонжем

Я також наношу і на повіко, його зручно брати з собою в поїздки.

Ось тут я робила макіяж з ним: https://club.makeup.com.ua/looks/26769/

А ви вже щось маєте від цього бренду? Що можете порадити?

Обіймаю💌