O_Skomska

Враження про тональний Purito. Порівняння 13 та 21 відтінку.

Враження про тональний Purito. Порівняння 13 та 21 відтінку.

Вже протягом місяця маю повний формат тонального від Purito в 13 відтінку. Мій перший затест був саме пробнику і я ділилась першим враженням в дописі : https://club.makeup.com.ua/post/23013/ .

Вартість тонального коливається від 350-600 грн.

Тональний приходить картонній крафтовій коробочці. На ній зазначена необхідна інформація.

Тюбик крему виготовлений з м'якого матеріалу в приємних відтінках.

Зручний в користуванні, легко можна коригувати бажану кількість продукту.

Cica Clearing BB cream від Purito особливості:

  • крем має середню щільність
  • добре пігментований
  • легко розпроділяється
  • можна нашаровувати в бажаних місцях
  • що дуже важливо - некамедогенний!
  • добре підлаштовується під тон шкіри .

Особливість - якщо спонж дуже вологий - буває так, що ніби стягує тональний в деякий місцях . Тоді потрібно ще раз добре віджати спонж в серветку на нанести повторно . Тобто тональний не любить занадто вологий спонж, та потрібно працювати саме притоптуючии рухами, а не розтягувати .

Враження про тональний Purito. Порівняння 13 та 21 відтінку.
Враження про тональний Purito. Порівняння 13 та 21 відтінку.
Враження про тональний Purito. Порівняння 13 та 21 відтінку.

Вийшло зловити пробник в 21 відтінку light beige, щоб порівняти - це холодний беж, віддає сірим підтоном.

13 відтінок набагато світліший, але має жовтий підтон.

13 відтінок ви можете переглянути в даному дописі: https://club.makeup.com.ua/post/23013/ .

На фото саме 21 відтінок. Маю сліди пост акне та "родиме пятно" .

По результату мені особисто достатньо перекриття. Подобається ефект, гарно носиться, не відчувається на шкіри , досить комфортний тональний.

Коли перший раз нанесла 13 відтінок він мені здався прям жовтим і я думала, ну все - не вгадала з тоном, але через пару секунд і він підлаштувався і вже не було такого відчуття.

Так само сталось і з 21 - після нанесення я подумала, ого він такий темний і цей сірий підтон занадто , добре що раніше обрала 13 , але пройшло знову ж таки пару секунд і він підлаштовується. І в мене знову немає до нього питань , чи притензій.

Розумію, що могла сміливо брати і тей і інший відтінок . Так вони різні, але чудово підлаштовуються .

На першому фото 13 колір на другом 21 , трішки все ж по фото видно, що різні підтони, але в житті вони не такі суттєві, та немає різкого переходу.

Тепер хочу спробувати 15 відтінок)))

А ви який колір обираєте для себе?