Iryna Koval

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil
NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil
NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil
NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

Nude Beige тривалий час був невідʼємною частиною мого макіяжу, ще від часів попередньої формули, яка всім так подобалась.

Прийшов час замінити олівець, і я була максимально здивована, отримавши не той колір. Спочатку подумала, що вибрала неправильний відтінок, але виявилося, що виробник змінив формулу. Чи це на краще – давайте розглянемо деталі разом.

Дизайн залишився незмінним, олівець у дерев'яному корпусі на кінці якого для зручності розташований колір відповідного відтінку.

Текстура стала помітно жорсткішою. Тепер малювати контур губ стало трошки важче, але відмінною особливістю стало легше заточування, оскільки олівець не ламається як раніше. Перед нанесенням рекомендую добре зволожити губи, щоб продукт не підкреслював лущення та рівномірно наносився.

Стійкість залишається на високому рівні. Олівець добре тримається протягом дня і може витримати навіть прийом їжі.

А от відтінок зазнав суттєвих змін. На жаль, старого відтінку Nude Beige для порівняння у мене немає, але нова формула тепер має виражений теплий підтон. Хоча новий колір мені подобається, але все ж таки він вже не такий універсальний, як раніше.

Дівчата, хто вже випробував нову формулу, які ваші враження?

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil