Олена В

NBL кавовий скраб

NBL кавовий скраб
NBL кавовий скраб

-Ви любите каву?

-Пити люблю,а так не дуже. (Був такий анекдот, тільки про помідори).🥰

Я каву взагалі то люблю, але п'ю рідко. Надаю перевагу зеленому чаю. Але... я так люблю аромат кави...в зернах, меленої чи свіжо звареної. МММ.

Ось і від такого скраба було важко відмовитися...

По-перше: упакування нагадує справжню каву.

По-друге: ціна. Ціна коливається в районі 80 грн,зі знижкою була 60 грн деякий час назад.

По-третє: склад. Морська сіль, мелені кавові зерна, олія оливкова, олія рицинова, олія зародків пшениці, консервант, віддушка косметична, вітамін Е.

Ідеально ж!

NBL кавовий скраб
NBL кавовий скраб
NBL кавовий скраб

Пакування: ось тут мінус. Хоч це і дой-пак (начебто зручна річ), але як для скрабу який лежить в ванній кімнаті не дуже. Мені це здалося незручним. Тому після відкриття я скраб пересипала в баночку.

Вага 300 г.

Аромат: дійсно присутній аромат кави, але відчуваються і олії. Аромат приємний,затишний.

Констистенція: наче змішали каву і сіль і звичайно додали чогось трохи масного. Досить жорсткий скраб, гарно працює на сідницях і стегнах на пару зі жорсткою рукавичкою. Целюліт точно в шоці))))

На пакуванні написано, що можна скрабувати обличчя. Я звичайно не буду пробувати таке і вам не раджу. Для тіла нормально, а для обличчя надто жорстко.

Скрабує дуже добре. І тут я зрозуміла чому так багато масел: вони дійсно трохи зволожують шкіру. Тобто скраб скрабує і паралельно вже є легке зволоження,наче плівочкою покриває.

Аромат на шкірі трохи тримається, так ледь-ледь деякий час після процедури.

По комплексу причин дуже рекомендую це бюджетне натуральне чудо. Достойне вашої уваги,повірте!